Maxus 33.1 RS

Czarter jachtu Maxus 33 w Giżycku i Mikołajkach – Mazury to kolebka żeglarstwa regatowego

Jacht posiada przestronne wnętrze, wysoką wysokość w kabinie i gwarantuje luksusowe warunki. Łódź Maxus 33.1 RS ma 3 sypialnie, łazienkę, otwartą kuchnię i salon. Obejmuje ona również dwa zewnętrzne tarasy, na których można podziwiać krajobraz podczas opalania lub wdychania świeżego powietrza.

Jacht o długości 33 stóp został przystosowany do montażu wszelkich urządzeń poprawiających komfort użytkowania na różnych akwenach wodncych. Dzięki nowemu projektowi może być używany do żeglowania, wędkowania lub po prostu relaksu na wodzie. Szerokie półpokłady zapewniają wygodę i bezpieczeństwo komunikacji. Dzięki poręczom, zwanym hendrelingami, łatwo jest wejść lub wyjść z łodzi.

Jacht Maxus 33 RS jest dostępny do wynajęcia przez osoby prywatne, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy chcą cieszyć się wakacjami na mazurskim wybrzeżu np. w Mikołajki. Łódź jest dostępna do czarteru od kwietnia do października na Wielkich Jeziorach Mazurskich w Giżycku lub w okolicach Mikołajek na jednej z mazurskich tras żeglarskich.

Informacje dodatkowe

Długość

10,45 m

Szerokość

3,20 m

Miejsc do spania

10

500 

Cena za 1 dobę poza sezonem.

Jacht Maxus 33.1 RS jest doskonałym przykładem łodzi zbudowanej z myślą o komforcie i luksusie. Może pomieścić do 12 osób, co czyni go idealnym dla tych, którzy kochają żeglarstwo w dużych grupach lub rodzinach.

Jacht Maxus 33 to konstrukcja stoczni Northman w Węgorzewie. Zaprojektował go Jacek Daszkiewicz, pasjonat żeglarstwa i mistrz projektów jachtowych XXI wieku w Polsce. Jego piękne dzieło jest idealne do czarteru i żeglarstwa na Mazurach. Głównymi celami tej łodzi są czartery, rejsy oraz zawody, zwane regatami. Cena za wynajem tego jachtu zaczyna się od 500 PLN za dzień przed i po sezonie

Kategoria: