AM 780


AM 780

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 4 osoby dorosłe + 1 dziecko
(2 dwuosobowe + 1 mała jednoosobowa koja)
Pełne zamknięcie pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie TRUMA
WC chemiczne
Prysznic w kabinie z ciepłą wodą

SILNIKI

Silnik YAMAHA 30 KM
Silnik strumieniowy

Jacht AM 780 bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Charakterystyka jachtu BEZ PATENTU:

Am 780 „Spocznij” to typowy jacht spacerowy z serii wielu udanych konstrukcji stoczni AM Jacht Service- Pana Andrzeja Margalskiego. Prezentowany przez nas houseboat to połączenie stylu, ergonomii i łatwości sterowania. Chociaż łódź ma prawie 8 m (780 cm długości kadłuba), to dzięki swojej budowie, właściwościom nautycznym i zaburtowemu silnikowi o mocy 30 KM, manewrowanie nim jest bardzo łatwe nawet na biegu wstecznym. Z pomocą przychodzi również  elektryczny ster strumieniowy, dzięki któremu manewry w porcie stają się wyjątkowo łatwe do wykonania.

Jacht AM 780 Spocznij – profesjonalna łódź motorowa dla par i rodzin, ceniących sobie detale

Jacht posiada bardzo duży i przestrzenny pokład zewnętrzny z wieloma miejscami do wypoczynku. Na dziobie znajdują się materace, na których mogą opalać się 2 osoby. Szerokie i płaskie burty pozwalają na bezproblemowe i bardzo bezpieczne przemieszczanie się na całej długości jachtu.

Ogromnym atutem AM 780 jest zewnętrzne umiejscowienie sterówki. Cecha ta sprawia, że sternik ma ogromne pole widzenia i w każdym czasie może cieszyć się z uroków pięknej pogody razem z resztą załogi, która zajmuje miejsca na wygodnej, eliptycznej kanapie rufowej. W przypadku załamania pogody przychodzi nam z pomocą duże materiałowe cabrio – rozciągające się nad całą częścią rufową, dając ochronę przed deszczem, wiatrem i chłodem. Tak rozłożone cabrio powiększa przestrzeń mieszkalną również podczas mile spędzanych w najlepszym towarzystwie wieczorów. Cabrio wyposażone zostało w otwierane okienka (przydatne podczas dusznych dni i wieczorów), zabezpieczone moskitierą przed komarami.

Czarter AM 780 – cena za wynajem, możliwość sterowania bez patentu

Chociaż jacht AM 780 jest dość wysoki, to dzięki odpowiedniej, stopniowanej platformie na rufie z łatwością można wejść na i zejść z pokładu. Otwierając przesuwną suwklape (drzwi) wyłania się nam przestronna kabina, w której znajdują się trzy koje (dziobowa, rufowa, oraz w części środkowej) dając nocleg nawet dla 6 osób. Na jachcie jest aneks kuchenny, WC, składany stolik, TV.

Z pośród tak wielu zalet naszej motorówki, wyłania się jeszcze jeden – jej design, pięknie prezentując się na wodzie i w portach. Niepowtarzalna sylwetka wyróżnia Am-a 780 wśród wielu jachtów pływających po Mazurskich Szlakach.

Galeria zdjęć


Kalendarz rezerwacji – czarter AM 780


Wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę:

FIRST MINUTE: (tylko w najbliższych tygodniach!) dodatkowe 200 PLN rabatu na każdy tygodniowy czarter (nie dotyczy majówki) na hasło: wypożyczalnia mazury (prosimy wpisać w treść wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ jachtu motorowego AM 780


AM 780 schemat

PROMOCJA: zapytaj o zniżkę FIRST Minute, zniżkę za 2 tygodnie oraz zniżkę dla stałych klientów.