Futura 860


futura 860

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 6 osób dorosłych + 2 dzieci
3 osobno zamykane kabiny + salon
hard top + ściany wokół pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem
Prysznic w kabinie z ciepłą wodą

SILNIKI

Silnik stacjonarny
Vetus 33 KM
silnik
strumieniowy 3 KW

NOWE materace zewnętrzne, NOWE materace wewnętrzne (w tym nowe, granatowe poduszki z napisem Futura 860), NOWE cabrio (zamknięcie kokpitu), NOWA lodówka.

Jacht Futura 860 bez patentu – wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Charakterystyka jachtu BEZ PATENTU:

Houseboat Futura 860 „Miodzio” VIP jest idealnym połączeniem estetyki jachtu motorowego i jego doskonałej ergonomii. Rozpoznawalny nowoczesny design daje się zapamiętać wszystkim motorowodniakom przepływającym obok tej niesamowitej jednostki, która w klasie jachtów do 9 m długości kadłuba posiada aż 3 osobno zamykane kabiny sypialne oraz niezależną, dużą i wygodną mesę – inaczej salon z kuchnią na jachcie pod pokładem – jacht jest wysoki na ponad 1,9 m, zatem nawet najwyżsi załoganci mogą czuć się komfortowo nie tylko na zewnątrz jachtu, ale również w jego wnętrzu.

Jacht motorowy na Mazurach, który wprowadził nową jakość wypoczynku: czarter Futura 860

Luksusowy jacht wyposażony został w niezawodną jednostkę napędową: silnik stacjonarny Vetus 33 KM – maksymalnie wyciszony, aby móc korzystać z uroków ciszy, jakie dają nam mazurskie wody. Dzięki tej jednostce na jachcie jest ciepła woda, generowana bezpośrednio z chłodzenia silnika (wodę w bojlerze można podgrzać również dzięki elektrycznej grzałce po podłączeniu jachtu do portowej sieci 230 V). Łódź Futura 860 jest bardzo manewrowa- płynie równo po tafli wody, nie myszkuje, nowy bardzo silny (o mocy 3 kW) dziobowy ster strumieniowy ułatwia sternikowi manewrowanie jachtem w porcie.

Czarter naszej Futury 860, to bezpośrednio komfort sternika i całej załogi odpoczywającej na pokładzie zewnętrznym, chronionym od góry hard-topem, od dziobu szklaną szybą z dwoma otwieranymi oknami do lepszego przewiewu w ciepłe dni, pozostałe boki pokładu zewnętrznego są natomiast zamknięte szczelnym cabrio z moskitierą. Na rufie jachtu motorowego bez patentu producent przewidział platformę kąpielową na wysokości lustra wody, do której schodzi się schodkami z wygodną drabinką zejściową.

Wnętrze jachtu motorowego, czyli jakiego komfortu doświadczymy na pokładzie Futury 860 Miodzio – sprawdź naszą cenę i naszą jakość

Z wyposażenia houseboata Futura 860 należy podkreślić zintegrowany z silnikiem system ciepłej wody na jachcie, prysznic w kabinie, WC morskie ze zbiornikiem, dwie umywalki (jedna w kabinie, druga na pokładzie zewnętrznym), ogrzewanie Webasto zarówno kabiny jak i pokładu zewnętrznego, radio z głośnikami w kabinie oraz na zewnątrz, echosonda, 3 akumulatory, lodówka – cała instalacja elektryczna pracująca idealnie, w tym bardzo silna lodówka, dzięki ładowaniu alternatora z silnika Diesel (silniki zaburtowe mają zdecydowanie słabsze ładowanie akumulatorów).

Jacht Futura 860 do czarteru nadaje się również dzięki świetnym rozwiązaniom nawigacyjnym po całym jachcie – szerokie półpokłady do przemieszczania się wzdłuż łodzi, dużo miejsca na dziobie i 2 nowe materace na sundeck-u do opalania. Dodatkowo duży pokład zewnętrzny z rogową kanapą i bardzo wygodnym siedzeniem sternika. Całość podkreślona stylowym oświetleniem LED. Funkcjonalność i styl jachtu Futura 860 zostały docenione nagrodą główną na V Mazurskich Targach Sportów Wodnych w klasie Houseboat. Oferujemy najlepszy stosunek jakość / cena Futura 860.

Galeria zdjęć


Kalendarz rezerwacji – Futura 860 czarter


Wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę:

FIRST MINUTE: (tylko w najbliższych tygodniach!) dodatkowe 400 PLN rabatu na każdy tygodniowy czarter na hasło: wypożyczalnia mazury (prosimy wpisać w treść wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ jachtu motorowego Futura 860


futura 860 schemat

PROMOCJA: zapytaj o zniżkę FIRST Minute, zniżkę za 2 tygodnie oraz zniżkę dla stałych klientów.