Futura 36


futura 36

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 8 osób dorosłych + 2 dzieci
4 osobno zamykane kabiny + salon
hard top + taras na dachu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem
Prysznic w kabinie z ciepłą wodą

SILNIKI

Silnik stacjonarny
Vetus 80 KM
2 silniki
strumieniowe

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Jacht Futura 36 bez patentu – doświadczenie wymagane

Charakterystyka jachtu BEZ PATENTU:

Futura 36 czarter, to jacht motorowy dla wymagających – komfortu, przestrzeni i luksusu. Stocznia Cobra Yachts przygotowała niesamowity model jachtu motorowego, który może pomieścić w komfortowych warunkach aż 8 osób (4 dwuosobowe kabiny sypialne). Do dyspozycji załogi jest kabina prysznicowa, toaleta, wspólny salon z kuchnią, zaprojektowany do użytku niczym domowego. Goście mogą wypoczywać na pokładzie rufowym z meblami ogrodowymi, jak na tarasie za domem. Dodatkowo został udostępniony dla załogi taras słoneczny na dachu łodzi, gwarantując w 100% wakacyjną opaleniznę oraz rajski spokój, dla tych którzy szukają wyciszenia.

Czarter Futury 36, to znakomity pomysł na rodzinne spędzenie wakacji – duży, przestrzenny jacht nawet dla 3 rodzin z dziećmi (łódź została zaprojektowana na 10 osób). Houseboat Futura, to również bezpieczeństwo – dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy), umożliwiają swobodne manewry w ciasnych portach, szerokie i ograniczone relingami półpokłady dostarczają płynne przemieszczanie się po jachcie dla każdego z Państwa. Podobne, bezpieczne przemieszczanie się znajdziemy na mniejszej łodzi Nautika 830.

Bestseller na Mazurach – czarter Futury 36 dla 8 osób

Łódź mieszkalna Futura 36 jest prawdziwą innowacją. Stanowi ona ucieleśnienie zupełnie nowej koncepcji w dziedzinie łodzi mieszkalnych i łączy w sobie sportowe, nowoczesne szkutnictwo z nieporównywalnie dużą przestrzenią.

Barka Futura 36 stała się jedną z najpopularniejszych w sektorze dużych łodzi motorowych. Imponuje ilością miejsca, szczególnie w kabinach sypialnych. Nowoczesny houseboat podzielony jest na dwa główne obszary: 4 kabiny sypialne z łazienką znajdują się w przedniej, dolnej części łodzi. Część mieszkalna znajduje się w górnej części łodzi (kokpit), składa się z głównej kabiny (salon) ze sterówką, jadalnią i kuchnią oraz przestronnej części zewnętrznej na tym samym poziomie. Część mieszkalna jest w pełni zakryta i zamykana i oferuje wspaniały widok na wodę z prawie wszystkich wokół szyby z wielu okien, które mogą być otwarte.

Galeria zdjęć


Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Duży jacht motorowy do czarteru w którym zakochały się tłumy

Pokład zewnętrzny jest wyposażony w daszek słoneczny / bimini, meble tarasowe (w stylu ratanowym) i oferuje dużo miejsca do korzystania ze świeżego mazurskiego powietrza. Powierzchnia mieszkalna i zewnętrzna jest oddzielona dużymi drzwiami, które można otworzyć. Na dachu głównej kabiny znajduje się duży, tapicerowany obszar do opalania, na który można wejść po drabinie z pokładu jachtu Futura 36.

Wszystkie cztery kabiny sypialne w tym 36 -ścio stopowym jachcie mają komfortową powierzchnię spania. W obszarze kabin sypialnych znajduje się łazienka dostępna z korytarza, każda wyposażona w toaletę, prysznic i umywalkę. Gorąca woda jest oczywiście dostępna. Polecamy tą łódź dla nawet ośmiu dorosłych, teoretycznie jeszcze dwie osoby mogą spać w jadalni – raczej dzieci. Większym, ale głównie bardziej luksusowym jachtem motorowym jest młodszy brat Futura 40 – tutaj znajdziemy 3 kabiny sypialnie, każda z prywatną łazienką, dodatkowo flybridge na dachu.

Futura 36 cena – bogate hotelowe wyposażenie houseboata

Nowoczesna kuchnia wyposażona jest w wielopłytową kuchenkę gazową, lodówkę, piekarnik, zlew, ekspres do kawy, czajnik oraz wystarczającą ilość naczyń, garnków i sztućców.

Na stanowisku sterowniczym znajduje się echosonda i ploter GPS, a dla kapitana wygodny fotel kapitański. Radio/MP3 zapewnia rozrywkę multimedialną, w jadalni znajduje się telewizor z płaskim ekranem (programy polskie). Dodatkowy system ogrzewania zapewnia przyjemny komfort we wszystkich porach roku.

Łódź jest napędzana stacjonarnym silnikiem wysokoprężnym, wspomaganym przez stery strumieniowe: rufowe i dziobowe, które sprawiają, że manewry cumowania są przyjemne dla doświadczonych żeglarzy. Podobne wyposażanie, lecz za 60% ceny znajdziemy w łodzi Stillo 30.

Jacht Futura 36, to niezawodność i dynamika – sprawdzony i wielokrotnie testowany na różnych jachtach motorowych silnik Vetus 80 KM. Houseboat został wykończony ręcznie przez najlepszych ekspertów z dziedziny szkutnictwa i stolarstwa. Znajdziemy na nim profesjonalnie zrobione meble oraz zabudowany w nich sprzęt AGD i RTV. Nowoczesny design sprawia, że czujesz się na tym houseboatcie jak w 5-cio gwiazdkowym hotelu. Oczekując prawdziwego hotelu na wodzie warto zapoznać się z największym jachtem motorowym na Mazurach, najnowszą propozycją stoczni Cobra Yachts: Seamaster 45.

Plan jachtu motorowego Futura 36 – 4 kabiny, 1 łazienka


futura36 schemat pokład
futura 36 schemat koje