Domki na wodzie

Houseboat, czyli dom-łódka. Domki na wodzie! Kto z nas nie marzył o spędzeniu urlopu unosząc się na powierzchni jeziora, płynąc i wsłuchując się w dźwięk fal delikatnie uderzających kadłub naszej łodzi? Łodzi, która do złudzenia przypomina dom, oferując pełen komfort przestrzeni i funkcjonalności. Co więcej daje nam możliwość przemieszczania się w obrębie danego akwenu wodnego i wyjątkowy kontakt z naturą przez całą dobę!

Sprawdź ofertę zakupu domków na wodzie od producenta:

www.mBoat.eu/houseboat/

Wynajem domków na wodzie na Mazurach – Giżycko, Mikołajki, Węgorzewo

Wakacje na pływającym po wodzie domku robią furorę na całym świecie. Nie dziwne, że trend ten przyszedł również do Polski oraz na tak mocno turystyczny region jak Mazury, cieszący się urokami dziewiczej natury, ale również oferujący mnóstwo atrakcji dla tych, którzy nie zwykli żyć bez kontaktu z innymi ludźmi.

domki na wodzie mazury

Wyposażenie domków na wodzie

Nowoczesne rozwiązania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego Klienta. W ofercie znajdziemy niezwykle przestrzenne domki na wodzie, zwane na całym świecie: houseboat, w szerokim zakresie cen już od 250 do 1000 PLN/doba.

Dostępne są houseboaty posiadające wygodne kabiny sypialniane, łazienki z prysznicem i toaletą, funkcjonalne kuchnie wyposażone w lodówkę z zamrażarką, zlew i  kuchenkę. Każdy domek na wodzie może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta –  w przypadku wykończenia i wyposażenia jachtu ogranicza nas tylko wyobraźnia. Wysokiej jakości laminaty i inne tworzywa zabezpieczające (m.in. aluminiowe okna, izolacja) stosowane przy konstrukcji houseboatów, pozwalają cieszyć się luksusowym pływającym apartamentem, który wygląda jak nowy przez wiele sezonów.

Przestrzenny pokład, jakim charakteryzuje się większość jachtów motorowych typu houseboat, to gwarancja udanego wypoczynku na wodzie i na świeżym powietrzu dla całej załogi. Wśród domków dostępnych na zamówienie możemy znaleźć zarówno mniejsze jednostki, które będą doskonałym rozwiązaniem dla par, jak i te znacznie większe, rodzinne houseboaty, mogące z powodzeniem pomieścić nawet 8 osób.

Instalacja ogrzewania otwiera przed nami bardzo długi sezon, dzięki czemu możemy cieszyć się domkiem na wodzie już od bardzo wczesnej wiosny aż do do późnej jesieni.

domy na wodzie - wnętrze

Silnik zaburtowy, jako napęd pływającego domku

Dzięki zamontowaniu odpowiedniego silnika (zaburtowego lub wbudowanego, w zależności od projektu houseboatu), jednostką mogą sterować również osoby nie posiadające patentu sternika motorowodnego. Pozwala to na swobodne przemieszczanie się w zakresie akwenu wodnego, na przykład jeziora lub zatoki. Infrastruktura przybrzeżna umożliwia bezpieczne cumowanie łodzi na czas postoju.

Wiele firm świadczy także usługę zimowania jachtów, dzięki czemu posiadanie własnego domku na wodzie jest także w zasięgu osób, które nie dysponują gruntem, na którym można przechować jacht poza sezonem.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i zamów swój wymarzony houseboat! Poznaj szeroką ofertę wysokiej jakości jachtów motorowych.

Polecamy


Planując swój pobyt na Mazurach,
sprawdź najlepsze atrakcje w okolicy:

mazury atrakcje

New motorboats
(cabin cruiser, pilothouse) & houseboats for sale:

motorboat cabin cruiser - mboat