Skuter wodny

Wypożyczalnia i wynajem skuterów wodnych

Skutery wodne to świetny sposób na zwiedzanie mazurskich jezior. Skuter wodny to wodna jedostka motorowa, którą można wypożyczyć na godzinę lub dłużej. Jest łatwy w obsłudze i odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Skutery wodne mamy dostępne są w wielu miejscach na mazurskich jeziorach, m.in. w Węgorzewie, Giżycku czy Mikołajkach.

Skutery wodne na patent na Mazurach – ceny za wypożyczenie

Jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych w Polsce są Mazury. Region ma wiele do zaoferowania, w tym piękno przyrody, czyste powietrze i wodę oraz bogate dziedzictwo kulturowe.

Po angielsku skuter wodny to „jet ski” i jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na poznawanie mazurskich jezior, rzek i obszarów przybrzeżnych. Wypożyczenie mocnego skutera wodnego (z silnikiem powyżej 100 KM) zagwarantuje zastrzyk adrenaliny oraz dynamiczny cruising. W ofercie mamy też dostępne skutery spokojniejsze, przeznaczone na ekonomiczny sposób na zwiedzanie regionu (zwłaszcza w dobie wysokich cen paliw).

Oferujemy szybkie skutery wodne, które można wypożyczyć na miejscu w naszej stacji bazowej w Węgorzewie lub Giżycku. Skutery mogą być dostępne w dowolnej innej lokalizacji na Mazurach.

1 opinia dla Skuter wodny

  1. 5 z 5

    Arek

    Polecam Wypożyczalnię Mazury, mają bardzo dobry sprzęt. Szeroka oferta na skutery wodne: zarówno trzyosobowe skutery, jak i mniejsze, ekonomiczne jednostki.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

850 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skuterów wodnych do wynajmu na Mazurach:

  1. Skuter wodny Yamaha 110 KM z patentem – 3 osobowy
    Cena: 850 PLN/dzień – cena bez paliwa
Kategoria: