Blog

Porty Mazury

porty mazury

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy mapkę z rekomendowanymi portami. Są to miejsca warte odwiedzenia, które nie kosztują fortuny. Dodatkowo niezbędne informacje o kluczowych punktach na jeziorach, czyli stacje paliw, odbiór nieczystości, most obrotowy, śluzy i atrakcje (w tym dla dzieci).

Rejs z dzieckiem

rejs z dzieckiem na Mazurach

Jakie są zalety żeglowania rodzinnego z dziećmi? Czy taki rejs jest bezpieczny? Jak się przygotować do wyprawy na Mazurach?

Kobieta na jachcie

kobieta na jachcie

Z własnego doświadczenia wiemy, że patent żeglarski nie jest niezbędny 🙂

Szanty Mazury

szanty mazury

To tu dowiemy się jakie muzyczne wydarzenia czekają nas w bieżącym sezonie wakacyjnym.

Pozwolenie na wędkowanie

Pozwolenie na wędkowanie Mazury, Węgorzewo, Giżycko

Wędkarze, to klienci, którzy otwierają oraz zamykają z nami sezon na łodziach motorowych. Obowiązkową sprawą jest wykupienie pozwolenia na wędkowanie, tutaj dowiesz się gdzie.

Boat charter

boat charter

We have prepared a special offer for our English speaking customers. You can find more details about our boats here without using Google Translator.

Co zabrać na rejs jachtem?

co zabrać na jacht, rejs

Wszystko, co najważniejsze, abyś zabrał ze sobą na łódź motorową. Z naszym poradnikiem poradzisz sobie w najgorszych warunkach.

Czarter bez patentu

czarter bez patentu mazury

Czy wiedziałeś, że nawet dużymi jachtami motorowymi można pływać bez patentu? Wypożyczalnia Mazury przygotuje nawiększego amatora do obsługi łodzi!

Ekomarina Mazury

ekomarina mazury

Szybko zlokalizuj ekomarinę na Mazurach. Poznaj cenę oczyszczania zbiorników oraz złap bezpośredni kontakt do bosmana.

Kurs sternika motorowodnego

kurs sternika motorowodnego

Co prawda u nas większość jachtów jest bez patentu, ale mimo wszystko przed czarterem przeprowadzamy szkolenie. Warto zapoznać się z wytycznymi w wolnej chwili w swoim domu.