Czarter bez patentu

Jeśli brakuje Ci dokumentów niezbędnych do samodzielnego sterowania, wybierz nasze jachty motorowe, dla których możliwy jest tzw. czarter bez patentu. Oznacza to, że nasza firma zapewni ci możliwość żeglowania i pomoże wybrać trasę, która oczywiście będzie dostosowana do twoich potrzeb. W kolejnych akapitach opisaliśmy w jaki sposób przygotowujemy każdego naszego klienta do pływania łodziami motorowymi … Czytaj dalej

Ekomarina

Szybko zlokalizuj ekomarinę na Mazurach. Poznaj cenę oczyszczania zbiorników oraz złap bezpośredni kontakt do bosmana.

Kurs sternika motorowodnego

Co prawda u nas większość jachtów jest bez patentu, ale mimo wszystko przed czarterem przeprowadzamy szkolenie. Warto zapoznać się z wytycznymi w wolnej chwili w swoim domu.

Znaki na wodzie

Sprawdź, czy wiesz jak prawidłowo nawigować się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Uważaj na mielizny i kamienie! One też są oznaczone, zobacz jak.

Czarter Giżycko

Niedaleko nas jest miejscowość Giżycko – dla wielu jest to główna przystań podczas całego pobytu na Mazurach. Sprawdź dlaczego!

Czarter Wilkasy

Jeżeli chcemy uciec od miasta, a jesteśmy blisko Giżycka, to warto zapłynąć do bezpiecznego i dużego portu w Wilkasach.

Czarter Ryn

Nasi klienci obejmują kierunek na Ryn, jako miejsce docelowe podczas swojego tygodniowego rejsu. Warto tam płynąć, bo jeziora sąsiadujące są przepiękne, a w samym Rynie jest zachowany wielki krzyżacki zamek, obecnie hotel.

Giżycko atrakcje

Giżycko to turystyczne miasto, prężnie rozwijające się ze względu na duży napływ kapitału w postaci turystów, a także środków unii europejskiej. Znajdziemy wiele atrakcji w Giżycku, ciekawych, historycznych miejsc oraz mnóstwo malowniczych krajobrazów. Wieża ciśnień Giżycko W mieście możemy zajść na kawę i coś słodkiego na taras lokalnej wieży ciśnień – niebywała atrakcja Giżycka z … Czytaj dalej