O nas

Witamy serdecznie!

Jesteśmy przede wszystkim rodziną, ale łączy nas również wielka miłość do Mazur. A także zapał, energia i czerpanie radości z kontaktu z drugim człowiekiem. Wspólnie tworzymy zespół, który doskonale się uzupełnia.

Co proponujemy?

Oferujemy Państwu czarter jachtów motorowych bez patentu na Mazurach, domek (camping) w pobliżu jeziora oraz spływy kajakowe rzekami Sapina i Węgorapa. Szczególną uwagę należy zwrócić na łodzie wędkarskie, które świetnie nadają się do ulubionego połowu ryb w okolicach Węgorzewa i Giżycka. Ale tak naprawdę proponujemy Państwu dużą dawkę pozytywnej energii, prawdziwego relaksu, swobody i obcowania z przyrodą.

Nasza Misja

Przede wszystkim chcemy nauczyć naszych Gości poznawania i odkrywania Mazur. Jesteśmy przekonani, że Mazury są dla każdego, stąd m.in. czarterujemy jachty, niewymagające patentu. Wyznajemy zasadę, że aby coś poznać trzeba tego doświadczyć, zobaczyć z bliska – Mazur nie można odkryć zza szyby samochodu, dlatego proponujemy wynajem kajaków oraz nocleg z dala od miejskiego zgiełku. Korzystając z naszych produktów gwarantujemy, że poznasz smak prawdziwych Mazur i będziesz chciał tu wrócić. Dowiesz się jak smakuje wolność i pełen relaks. Będziesz mógł się rozkoszować bliskością natury, co wpłynie na Twoją satysfakcję z wypoczynku.

Nasze sukcesy

Po pierwsze lubimy to, co robimy, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Sukcesem jest również grono stałych klientów rezerwujących czarter jachtu bez patentu każdego roku. Co więcej, polecanie naszej firmy swoim znajomym i rodzinie, co świadczy o obdarzeniu nas dużym zaufaniem. Ponadto wiele uśmiechów i miłych słów naszych Gości. Proszę sprawdzić opinie na nasz temat w sieci, tutaj screen z wizytówki firmy w Google:

wypożyczalnia mazury - opinie

Wciąż się rozwijamy i nawiązujemy kolejne partnerstwa biznesowe, stąd od sezonu 2018 możemy świadczyć usługi rejsu szybką motorówką, czy szaleństwa na bananie wodnym. Nasz najnowszy jacht NauticStar 203 SC, to kunszt produkcji stoczniowej, pozyskany, aż z USA.

Rodzina Tyszko

Polecamy


Planując swój pobyt na Mazurach,
sprawdź najlepsze atrakcje w okolicy:

mazury atrakcje

New motorboats
(cabin cruiser, pilothouse) & houseboats for sale:

motorboat cabin cruiser - mboat