Czarter Mikołajki

Zaczynając swój czarter w Mikołajkach, jesteśmy w środków połączonych akwenów Wielkich Jezior Mazurskich – przemieszczanie się po nich jest niezwykle proste i szalenie ciekawe.

W celu wynajęcia łodzi motorowej bez patentu lub szybkiej motorówki w Rucianym Nida zadzwoń: + 48 737 416 183

Zapoznaj się z naszą ofertą czarteru jachtów motorowych.

czarter mikolajki

Jeśli zdecydujesz się na rejs na wschód, trafisz na jezioro Śniardwy – największe jezioro w Polsce. To tutaj jest region 100 wysp. Poruszając się po nim znajdziesz ekspansywne cuda przyrody i spokojne tempo wędrując przez obszar, który tubylcy nazywają “Czarci Ostrów”. Przed wpłynięciem na Śniardwy, swój kierunek można ustawić na południe, płynąc wąskimi, malowniczymi jeziorami rynnowymi, m.in. jezioro Bełdany, przez śluzę w Guziance, aż do Rucianej Nida i dalej przez jezioro Nidzkie.

Jezioro Tałty

Rejs wynajętą łodzią motorową na zachód, to wędrówka przez jezior Tałty, gdzie można dotrzeć aż do Rynu. Urocze miasteczka, bogato zagospodarowane brzegi, oferujące smak małomiasteczkowych Mazur. W centrum Mikołajek znajdziemy piękne porty z latarniami, w których stacjonują popularne ostatnio houseboat’y, a słoneczne plaże można znaleźć na każdym zakręcie podczas swojego czarteru jachtu. Istnieje mnóstwo miejsc dla miłośników nurkowania i obszarów do połowów dla tych, którzy chcieliby zarzucić wędkę. Miejscowość Mikołajki została nazwana jedną z 20 najlepszych letnich destynacji. Od smażalni ryb po lokalne festiwale, jest mnóstwo powodów do zaostrzenia apetytu. Mikołajki są domem dla wysokiej klasy restauracji i nocnych klubów.

Kierując się na północ do Giżycka, kanały i jeziora oferują niezliczone chronione zatoki, piękne plaże i malownicze zakotwienia. Idealne akweny do zwiedzania przez kajakarzy, jachty żaglowe i motorowe. Ten obszar pełen dzikich terenów jest domem dla ponad 80 gatunków ryb. Miłośnicy wędkarstwa będą chcieli posiadać przynętę na haczyku podczas czarteru łodzi motorowej z Mikołajek.

Polecamy


Planując swój pobyt na Mazurach,
sprawdź najlepsze atrakcje w okolicy:

mazury atrakcje

New motorboats
(cabin cruiser, pilothouse) & houseboats for sale:

motorboat cabin cruiser - mboat