Czarter Giżycko

Giżycko, to miejscowość położona w samym centrum szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – czarter jachtu w Giżycku jest bezpieczną opcją dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, czy opłynąć północną, czy południową część Mazur.

Zapoznaj się z naszą ofertą czarteru jachtów motorowych.

czarter jachtów giżycko

Wdychaj magię, zwiedzając polsko-pruskie miasto! Oszałamiająca uroda i niewiarygodna historia ukryta w murach miasta Giżycko i tętniących życiem turystycznych miejscowości wokoło, to tylko niektóre z powodów, dla których to miejsce zdobywa coraz większą popularność, jako destynacja, gdzie łatwo i bezpiecznie można czarterować jacht motorowy, czy houseboat bez patentu.

Lokalizacja portów w Giżycku – świetne miejsce na czarter jachtu

Ta czarująca kraina położona w środku Europy, niedaleko Państw Bałtyckich ma do odkrycia tysiące wysp i jezior. Dzięki wpływom Prusów, Mazurów i Polaków istnieje wziąć wiele nieznanej historii tych terenów. Malownicze widoki można znaleźć wzdłuż całego wybrzeża Niegocina, które obejmuje takie miejscowości, jak Wilkasy, Bogaczewo, czy Rydzewo.

Czarter jachtów w Giżycku to przede wszstkim houseboat’y jajchty żaglowe i szybkie motorówki. Pełną ofertę jachtów znajdziemy portalu: https://atrakcje.mazury.pl/czarter-gizycko/

Giżycko słynie z największych portów na Mazurach, jest to m.in. Ekomarina. Podczas wynajmu łodzi motorowej można zakotwiczyć w Giżycku i pospacerować wzdłuż kanału Łuczańskiego oraz po molo nad Niegocinem – znajduje się tam mnóstwo barów i restauracji, poczuć wtedy można prawdziwą atmosferę tego miasta. W restauracjach mieszają się stare i nowe style kuchni polskiej i włoskiej – dania są zawsze pięknie podane na każdym talerzu. Z widokiem na jezioro czy kanał można delektować się posiłkiem w niemalże każdej knajpie.

Atrakcje miasta – Giżycko można nazwać stolicą Mazur

Aby podziwiać wspaniałe widoki z dala od tłumów należy zakotwiczyć swój wyczarterowany jacht motorowy z daleka od Giżycka. Najbardziej urokliwe miejsca, plaże otoczone żwirem oraz sosnowymi lasami, zapewniające odurzający widok, można znaleźć podróżując na północ do Węgorzewa.

Jeżeli chcesz wziąć udział w wieczornej imprezie, wrzuć swój najlepszy strój i wybierz się do centrum miasta, aby przetańczyć całą noc. Giżycko w sezonie letnim słynie z nocnego życia i nie należy go przegapić podczas czarteru jachtu motorowego bez patentu. Szukając podobnego klimatu, należy popłynąć na południe do Mikołajek.

Więcej atrakcji i opisów ciekawych miejsc znajdziemy na wpisie Giżycko Atrakcje.

Zapraszamy do lektury naszego bloga:


Porty Mazury

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy mapkę z rekomendowanymi portami. Są to miejsca warte odwiedzenia, które nie kosztują fortuny. Dodatkowo niezbędne informacje o kluczowych punktach na jeziorach, czyli stacje paliw, odbiór nieczystości, most obrotowy, śluzy i atrakcje (w tym dla dzieci).

O nas

Kilka słów o nas samych: jak to wszystko się zaczęło, gdzie obecnie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Opinie klientów o nas są naszą chlubą!