Czarter Giżycko

Giżycko, to miejscowość położona w samym centrum szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – czarter jachtu w Giżycku jest bezpieczną opcją dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, czy opłynąć północną, czy południową część Mazur.

Zapoznaj się z naszą ofertą czarteru jachtów motorowych.

czarter jachtów giżycko

Wdychaj magię, zwiedzając polsko-pruskie miasto! Oszałamiająca uroda i niewiarygodna historia ukryta w murach miasta Giżycko i tętniących życiem turystycznych miejscowości wokoło, to tylko niektóre z powodów, dla których to miejsce zdobywa coraz większą popularność, jako destynacja, gdzie łatwo i bezpiecznie można czarterować jacht motorowy, czy houseboat bez patentu.

Lokalizacja portów w Giżycku – świetne miejsce na czarter jachtu

Ta czarująca kraina położona w środku Europy, niedaleko Państw Bałtyckich ma do odkrycia tysiące wysp i jezior. Dzięki wpływom Prusów, Mazurów i Polaków istnieje wziąć wiele nieznanej historii tych terenów. Malownicze widoki można znaleźć wzdłuż całego wybrzeża Niegocina, które obejmuje takie miejscowości, jak Wilkasy, Bogaczewo, czy Rydzewo.

Czarter jachtów w Giżycku to przede wszstkim houseboat’y jajchty żaglowe i szybkie motorówki. Pełną ofertę jachtów znajdziemy portalu: https://atrakcje.mazury.pl/czarter-gizycko/

Giżycko słynie z największych portów na Mazurach, jest to m.in. Ekomarina. Podczas wynajmu łodzi motorowej można zakotwiczyć w Giżycku i pospacerować wzdłuż kanału Łuczańskiego oraz po molo nad Niegocinem – znajduje się tam mnóstwo barów i restauracji, poczuć wtedy można prawdziwą atmosferę tego miasta. W restauracjach mieszają się stare i nowe style kuchni polskiej i włoskiej – dania są zawsze pięknie podane na każdym talerzu. Z widokiem na jezioro czy kanał można delektować się posiłkiem w niemalże każdej knajpie.

Atrakcje miasta – Giżycko można nazwać stolicą Mazur

Aby podziwiać wspaniałe widoki z dala od tłumów należy zakotwiczyć swój wyczarterowany jacht motorowy z daleka od Giżycka. Najbardziej urokliwe miejsca, plaże otoczone żwirem oraz sosnowymi lasami, zapewniające odurzający widok, można znaleźć podróżując na północ do Węgorzewa.

Jeżeli chcesz wziąć udział w wieczornej imprezie, wrzuć swój najlepszy strój i wybierz się do centrum miasta, aby przetańczyć całą noc. Giżycko w sezonie letnim słynie z nocnego życia i nie należy go przegapić podczas czarteru jachtu motorowego bez patentu. Szukając podobnego klimatu, należy popłynąć na południe do Mikołajek.

Więcej atrakcji i opisów ciekawych miejsc znajdziemy na wpisie Giżycko Atrakcje.

Zapraszamy do lektury naszego bloga:


Boat charter

We have prepared a special offer for our English speaking customers. You can find more details about our boats here without using Google Translator.

Czarter Ryn

Nasi klienci obejmują kierunek na Ryn, jako miejsce docelowe podczas swojego tygodniowego rejsu. Warto tam płynąć, bo jeziora sąsiadujące są przepiękne, a w samym Rynie jest zachowany wielki krzyżacki zamek, obecnie hotel.