Seamaster 45


seamaster 45 czarter

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 8 osób dorosłych
3 kabiny + 3 łazienki / 4 kabiny + 4 łazienki
hard top + flybridge

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
3 / 4 WC stacjonarne
3 / 4 prysznice w łazienkach

SILNIKI

Silnik stacjonarny
Vetus 80 KM
2 silniki
strumieniowe

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Jacht Seamaster Futura 45 – doświadczenie wymagane

Futura 45 (Seamaster od Cobra Yachts) z silnikiem Yanmar 80 KM – ze względu na długość 13,5 m wymagany patent

Seamaster 45 to nowy jacht motorowy przeznaczony do komfortowego wypoczynku o standardzie hotelowym. Jacht został zaprojektowany tak, aby zapewnić luksusowe i komfortowe wrażenia całej załodze podczas rejsu na mazurskich jeziorach. Seamaster to następca najbardziej znanego dużego houseboat’a na Mazurach jachtu Futura 40 od tego samego polskiego producenta z Radomska.

W ofercie czarteru mamy model z 3 kabinami, każda z osobną łazienką. Wszystkie kabiny wyposażone są w niezbędne udogodnienia, aby zapewnić najwyższy, możliwy komfort gościom (najwygodniejsza, bo największa jest kabina dziobowa, kapitańska). Dla większej załogi jest również model z 4 kabinami i 4 łazienkami, tak aby wygodnie pomieścić nawet 8 osób na największym jachcie motorowym na Mazurach. Wersja 4-ro kabinowa pojawiła się ze względu na duży nacisk naszych klientów, którzy chcieliby wynająć duży, luksusowych jacht dla 2 rodzin, które często składają się łącznie z większej ilości niż 6 osób. Podstawią do pomysłu jachtu z noclegiem dla 8 osób była ceniona łódź Futura 36. Co więcej przedstawiciele polskiego biznesu również potrzebowali prestiżowej łodzi, mogącej pomieścić nawet 10 osób w naprawdę przyzwoitych warunkach,

Najnowsze rozwiązania na największych jachtach do czarteru – nowości na pokładzie Seamaster Flybrige

Jacht o długości 45 stóp posiada nieprzeciętny na Mazurach taras na rufie oraz na dachu, dzięki czemu goście mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, a dzięki daszkowi bimini nawet przy każdej pogodzie. We wspólnym salonie (w nomenklaturze jachtowej miejsce to zwane jest mesą) powieszony jest telewizor 32″, natomiast dobrej jakości audio dostarcza nam marka FUSION z modelem RA50, 4 głośnikami EL602 oraz modułem Bluetooth BT100 z nagłośnieniem wewnątrz i na zewnątrz łodzi.

W kamuzie głównym houseboat Seamaster 45 mamy dużą lodówkę o pojemności 90 l, dodatkowa lodówka na napoje jest na tarsie górnym, zainstalowana obok grilla gazowego oraz zlewu. Nie można zapomnieć oczywiście o dodatkowym sterowaniu na dachu zwanym flybride, technologia ta jest również na mniejszej łodzi typu houseboat mianowicie na Platinum 35. Powierzchnia materacy zewnętrznych zarówno na dachu, na tarasie rufowym, jak i na dziobie jest tak duża, że zmieściłoby się na niej więcej ludzi niż cała 10-cio osobowa załoga.

Czarter największego houseboat na Mazurach w sezonie 2023 – jacht Seamaster 45 w Mikołajakch – sprawdź jaka cena!

Jachty to luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić – chociaż dzieląc cenę czarteru na 8 osób ostateczny koszt na osobę nie jest wcale taki zabójczy. Często jachty są używane jako symbol statusu – taki jest oczywisty cel Seamaster’a. Jednak jachty mają również swoje praktyczne zastosowanie. Na przykład mogą służyć jako biuro, dom na wodzie w Mikołajkach lub Giżycku, a nawet pływający hotel.

Wymiary jachtu Futura 45 w połączeniu z unikalnym designem dają niespotykaną dotąd powierzchnię użytkową. Prawdziwy apartament na wodzie jest możliwy z jachtem Seamaster 45 i można go dostosować do własnych potrzeb, a cena za 1 dobę czarteru zaczyna się już od 2000 PLN.

Galeria zdjęć


Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Plan jachtu motorowego Futura 45 – 3 kabiny i 3 łazienki / 4 kabiny i 4 łazienki


futura 45 3 kabiny schemat
seamaster 4 kabiny rzut