Nautika 1300


nautika 1300

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 10 osób dorosłych
4 osobno zamykane kabiny + salon
hard top

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem

SILNIKI

Silnik stacjonarny 80 KM
2 silniki strumieniowe

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Jacht Nautika 1300 bez patentu – doświadczenie wymagane

Charakterystyka jachtu Nautika 1300:

Jeżeli poszukują Państwo najdłuższego jachtu motorowego na Mazurach, wówczas możemy zaproponować jacht Nautika 1300 (rok produkcji 2017). Nautika 1300 to jeden z najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych jachtów na Mazurach. Houseboat został zaprojektowany w jednej z najbardziej znanych polskich stoczni Delphia Yachts. Łódź oferuje pełen komfort zarówno pod pokładem (m.in. wysokość nad głową ponad 1,9 m) jak i w kokpicie (wysokość nad głową 2 m) i jest wyposażona we wszystkie najnowsze instrumenty. Oferowany przez nas model posiada również 2 stery strumieniowe: dziobowy i rufowy, co znacznie ułatwia manewry na wodzie i zwiększa komfort cumowania.

Jacht motorowy o długości ponad 13 m i szerokości prawie 4 m wyposażona jest w sprawdzony i ekonomiczny silnik diesla o mocy 80 KM marki Yanmar – podobny napęd lecz nieco mniejszy, ze względu na mniejszy gabaryt jachtu, znajdziemy na Platinum 35. W kokpicie houseboata Nautika 1300 i na zewnątrz znajdują się wygodne tapicerowane ławki, na których cała załoga znajdzie mnóstwo miejsca do siedzenia i relaksu. Kokpit Nautiki może być również ogrzewany w chłodniejsze dni przez zainstalowane wydajne ogrzewanie postojowe diesel. Kapitan ma dużo miejsca na swoim fotelu i bardzo dobrą widoczność. Przednia szyba może być również otwierana.

Jak sterować czarterowany houseboat Nautika 1300 na Mazurach?

W przypadku Nautiki zawsze byliśmy zdumieni łatwością sterowania tymi jednostkami. Kadłub Delphi 1300 jest niezwykle dobrze zaprojektowany i precyzyjny, dzięki czemu zapewnia dynamikę, co ciekawe charakterystyczną dla małych łodzi motorowych. Nagłe zmiany oczywiście, nawet przy najwyższych prędkościach, są dziecinnie proste dla tego houseboat’a, co pozwala sternikowi w pełni kontrolować sytuację. Oczywiście należy pamiętać, że silny wiatr na dużej burcie może stać się uciążliwy. Najbardziej imponujące jest to, że ten duży jacht może obsługiwać tylko jedna, doswiadczona osoba.

W każdym zakątku Nautiki można odczuć bogate doświadczenie stoczni z Olecka, która z roku na rok ewoluuje i wprowadza najnowocześniejsze technologie na swoich morskich łodziach Escapade, w zakresie materiałów, jakości wykonania, ergonomii, a zwłaszcza właściwości nautycznych. W każdym razie jacht 1300 jest imponujący pod każdym względem. Niestety brak tu flybridge jak na Futurze 40, którą klienci wybrają, jeśli chcą pływać z wiatrem we włosach.

Galeria zdjęć


Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Plan jachtu motorowego Nautika 1300 – 4 kabiny, 1 łazienka


nautika 1300 plan 4 kabiny