Nautika 1300


nautika 1300

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 10 osób dorosłych
4 osobno zamykane kabiny + salon
hard top

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem

SILNIKI

Silnik stacjonarny 80 KM
2 silniki strumieniowe

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Jacht Nautika 1300 bez patentu – doświadczenie wymagane

Charakterystyka jachtu Nautika 1300:

Jeżeli poszukują Państwo najdłuższego jachtu motorowego na Mazurach, wówczas możemy zaproponować jacht Nautika 1300 (rok produkcji 2017). Nautika 1300 to jeden z najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych jachtów na Mazurach. Houseboat został zaprojektowany w jednej z najbardziej znanych polskich stoczni Delphia Yachts. Łódź oferuje pełen komfort zarówno pod pokładem (m.in. wysokość nad głową ponad 1,9 m) jak i w kokpicie (wysokość nad głową 2 m) i jest wyposażona we wszystkie najnowsze instrumenty. Oferowany przez nas model posiada również 2 stery strumieniowe: dziobowy i rufowy, co znacznie ułatwia manewry na wodzie i zwiększa komfort cumowania.

Jacht motorowy o długości ponad 13 m i szerokości prawie 4 m wyposażona jest w sprawdzony i ekonomiczny silnik diesla o mocy 80 KM marki Yanmar – podobny napęd lecz nieco mniejszy, ze względu na mniejszy gabaryt jachtu, znajdziemy na Platinum 35. W kokpicie houseboata Nautika 1300 i na zewnątrz znajdują się wygodne tapicerowane ławki, na których cała załoga znajdzie mnóstwo miejsca do siedzenia i relaksu. Kokpit Nautiki może być również ogrzewany w chłodniejsze dni przez zainstalowane wydajne ogrzewanie postojowe diesel. Kapitan ma dużo miejsca na swoim fotelu i bardzo dobrą widoczność. Przednia szyba może być również otwierana.

Jak sterować czarterowany houseboat Nautika 1300 na Mazurach?

W przypadku Nautiki zawsze byliśmy zdumieni łatwością sterowania tymi jednostkami. Kadłub Delphi 1300 jest niezwykle dobrze zaprojektowany i precyzyjny, dzięki czemu zapewnia dynamikę, co ciekawe charakterystyczną dla małych łodzi motorowych. Nagłe zmiany oczywiście, nawet przy najwyższych prędkościach, są dziecinnie proste dla tego houseboat’a, co pozwala sternikowi w pełni kontrolować sytuację. Oczywiście należy pamiętać, że silny wiatr na dużej burcie może stać się uciążliwy. Najbardziej imponujące jest to, że ten duży jacht może obsługiwać tylko jedna, doswiadczona osoba.

W każdym zakątku Nautiki można odczuć bogate doświadczenie stoczni z Olecka, która z roku na rok ewoluuje i wprowadza najnowocześniejsze technologie na swoich morskich łodziach Escapade, w zakresie materiałów, jakości wykonania, ergonomii, a zwłaszcza właściwości nautycznych. W każdym razie jacht 1300 jest imponujący pod każdym względem. Niestety brak tu flybridge jak na Futurze 40, którą klienci wybrają, jeśli chcą pływać z wiatrem we włosach. Tą samą technologię ale na jeszcze większej przestrzeni jachtowej znajdziemy na Seamaster 45.

Galeria zdjęć


Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Plan jachtu motorowego Nautika 1300 – 4 kabiny, 1 łazienka


nautika 1300 plan 4 kabiny