Nautika Soley


nautika soley

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 6 osób dorosłych
2 osobne kabiny + salon
hard top + ściany wokół pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem
Prysznic w kabinie z ciepłą wodą

SILNIKI

Silnik YAMAHA 30 KM
Silnik strumieniowy

Jacht Nautika Soley bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Nautika Soley Żarłacz – nowoczesny jacht motorowy dla rodziny na Mazurach

Cieszący się wielką popularnością model Nautika 830 został unowocześniony przez stocznię Delphia Yachts w Olecku, dzięki czemu jacht Nautika Soley (była nazwa „Żarłacz„) prezentuje się obecnie jeszcze lepiej. Główną zasługę tutaj ma pełna szyba w kokpicie, która daje sternikowi przejrzysty widok w każdych warunkach atmosferycznych. Model Soely wyróżnia się przede wszystkim półślizgowym kadłubem, zatem jest możliwość instalcji nawet 100 – 150 KM silnika, dzięki czemu łódź może osiągać prędkości ok 24 km/h. U nas pływają Państwo bardzo cichym silnikiem Yamaha 30 KM na wtryskach (na zdjęciach poprzedni silnik Suzuki 30 KM) – kultura pracy należy do jednej z najlepszych wśród silników zaburtowych.

Nasz egzemplarz Nautika Soley wyposażony został w typowe rozwiązania dla każego jachtu motorowego typu houseboat. Przede wszystkim jacht posiada 2 niezależe kabiny dla 2 par – dziobowa kabina nie została zamknięta drzwiami, jest za to widoczna na zdjęciach kutyna – wszystko po to, aby bardziej otworzyć przestrzeń i mieć baczność np. na dzieci. Zamykana kabina rufowa w zupełności wystarczy, aby 2 pary miały niezależność.

Jacht Nautika S jest wyposażony w pełen kambuz (kuchnia, gazowa, lodówka, naczynia, sztućce itd.), łazienkę z toaletą stacjonarną, prysznicem z ciepłą wodą oraz w ogrzewanie olejowe Webasto. Meble oraz wszystkie urządzenia zrobione przez stocznię Delphia, co widać wyraźnie otwierając każdą szafkę, czy zaglądając do każdej instalacji.

Galeria zdjęć


Kalendarz rezerwacji


Wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę:

LAST MINUTE: dodatkowe 300 PLN rabatu na każdy tygodniowy czarter na hasło: wypożyczalnia mazury (prosimy wpisać w treść wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ jachtu motorowego Nautika Soley


nautika 830 plan
nautika 830 schemat

PROMOCJA: zapytaj o zniżkę FIRST Minute, zniżkę za 2 tygodnie oraz zniżkę dla stałych klientów.