Nautika 830


nautika 830

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 6 osób dorosłych
2 osobno zamykane kabiny + salon
hard top + ściany wokół pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem
Prysznic w kabinie z ciepłą wodą

SILNIKI

Silnik YAMAHA 30 KM
Silnik strumieniowy

Jacht Nautika 830 bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Charakterystyka jachtu BEZ PATENTU:

Znany model jachtu motorowego na mazurskich jeziorach – Nautika 830 produkcji stoczniowej Delphia Yachts. Chyba nikt, kto pływał po jeziorach, nie może nie znać tej marki. Sławę zawdzięcza ona swym nieprzeciętnym rozwiązaniom, które stały się wzorem dla innych konstruktorów.

Houseboat Nautika 830 o naszej nazwie „Czołem„, to przede wszystkim przestrzeń, ergonomia i bezpieczeństwo. Zatem po kolei. Pokład zewnętrzny zamknięty hard topem oraz cabrio, w środku mieści wygodną kanapę oraz stolik + sterówkę dla kapitana jachtu. Łódź w środku to przepiękne połączenie drewna i laminatu – dowiesz się na własne oczy, gdy zarezerwujesz czarter Nautiki 830. Kabina wysoka na 1,9 m, w pełni oświetlona światłem dziennym, dzięki dużej ilości okien + 4 okna wentylacyjne. Szerokie przejście między meblami w kuchni, a stołem umożliwia wygodny transport do wydzielonej na dziobie osobnej kabiny – podobne z resztą rozwiązanie na rufie. Całość sprawia, że łodzią komfortowo może pływać 6 osób.

Nautika 830 Czołem – bezpieczny jacht motorowy

Wyróżnikiem czarterowanego jachtu motorowego Nautika 830 są obniżone i bardzo szerokie półpokłady dające gwarancję bezpieczeństwa dla wypoczywającej załogi. Nasz jacht motorowy jest wyposażony we wszystko, czego czarterowicz potrzebuje: prysznic z ciepłą wodą, toaleta morska ze zbiornikiem na nieczystości, kuchnia, lodówka, ogrzewanie Webasto, niezawodny silnik Yamaha 30 KM, silnik strumieniowy oraz profesjonalna instalacja elektryczna 12 V i 220 V, radio, TV.

Nautika 830 jest prawie idealną łodzią motorową dla rodziny lub kilku dorosłych. Posiada dwie oddzielne podwójne kabiny sypialne i podwójną rozkładaną sofę w głównej kabinie. Kabina dziobowa jest bardzo wygodna z przyjemną przestrzenią nad głową, natomiast kabina rufowa jest bardziej płaska. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę gazową i zlew, oczywiście jest wystarczająco dużo naczyń i sztućców. W kabinie łazienkowej znajduje się toaleta elektryczna i prysznic z ciepłą wodą.

Galeria zdjęć


Kalendarz rezerwacji – Nautika 830 czarter


Wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę:

LAST MINUTE: dodatkowe 300 PLN rabatu na każdy tygodniowy czarter na hasło: wypożyczalnia mazury (prosimy wpisać w treść wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Odwiecznie spacerowa łódź motorowa – Nautika 830 czarter Mazury

Jacht Nautika ma bardzo nowoczesny design – kapitan od razu czuje się komfortowo na pokładzie. Nawigacja jest łatwa, nawet niedoświadczeni żeglarze szybko się dogadają, dziobowy ster strumieniowy i echosonda wspomagają mazurskiego urlopowicza w sterowaniu. Strefa zewnętrzna (kokpit) pokryta jest stałym dachem przeciwsłonecznym, znajdują się tam siedzenia i stół w kokpicie. Jak widać na zdjęciach, kokpit może być całkowicie zamknięty z rozkładanym dachem, dzięki czemu jesteś dobrze przygotowany na nieco gorszą pogodę i chłodniejsze temperatury.

Nie trzeba mieć patentu do pływania, jacht motorowy Nautika nadaje się również dla początkujących. Kompaktowa odprawa podczas szkolenia jest pierwszego dnia dla każdego. W razie potrzeby można również wynająć profesjonalnego skippera, którego raczej rekomendujemy do łodzi Stillo 30 lub większych jak Futura 36.

Układ jachtu motorowego Nautika 830


nautika 830 plan
nautika 830 schemat

PROMOCJA: zapytaj o zniżkę FIRST Minute, zniżkę za 2 tygodnie oraz zniżkę dla stałych klientów.