Nautika 830


nautika 830

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 6 osób dorosłych
2 osobno zamykane kabiny + salon
hard top + ściany wokół pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem
Prysznic w kabinie z ciepłą wodą

SILNIKI

Silnik YAMAHA 30 KM
Silnik strumieniowy

Jacht Nautika 830 bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Charakterystyka jachtu BEZ PATENTU:

Znany model jachtu motorowego na mazurskich jeziorach – Nautika 830 produkcji stoczniowej Delphia Yachts. Chyba nikt, kto pływał po jeziorach, nie może nie znać tej marki. Sławę zawdzięcza ona swym nieprzeciętnym rozwiązaniom, które stały się wzorem dla innych konstruktorów.

Houseboat Nautika 830 to przede wszystkim przestrzeń, ergonomia i bezpieczeństwo. Zatem po kolei. Pokład zewnętrzny zamknięty hard topem oraz cabrio, w środku mieści wygodną kanapę oraz stolik + sterówkę dla kapitana jachtu. Łódź w środku to przepiękne połączenie drewna i laminatu – dowiesz się na własne oczy, gdy zarezerwujesz czarter Nautiki 830. Kabina wysoka na 1,9 m, w pełni oświetlona światłem dziennym, dzięki dużej ilości okien + 4 okna wentylacyjne. Szerokie przejście między meblami w kuchni, a stołem umożliwia wygodny transport do wydzielonej na dziobie osobnej kabiny – podobne z resztą rozwiązanie na rufie. Całość sprawia, że łodzią komfortowo może pływać 6 osób.
Czytaj więcej

Galeria zdjęć


Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ jachtu motorowego Nautika 830


nautika 830 plan
nautika 830 schemat

Kalendarz rezerwacji – Nautika 830 czarter


Najlepsze jachty motorowe do czarteru