Czarter Ruciane Nida

Zaczynając swój czarter w Rucianej Nidzie, jesteśmy na południowych akwenach Wielkich Jezior Mazurskich – jeziora zwłaszcza rynnowe, czyli wąskie i głębokie, przy czym szalenie malownicze.

W celu wynajęcia łodzi motorowej bez patentu lub szybkiej motorówki w Rucianym Nida zadzwoń: + 48 737 416 183

Zapoznaj się z naszą ofertą czarteru jachtów motorowych.

czarter ruciane nida

Niesamowite piękno zalesionych szmaragdowych pagórków, przepięknych plaż w dzikim lesie oraz polodowcowych widoków można odkryć podczas rejsu na jachcie motorowym bez patentu czarterowanym z firmy Wypożyczalnia Mazury, będąc już blisko Rucianej Nidy. Podczas rejsu po tych akwenach można zauważyć pięknie zróżnicowane krajobrazy, a także niezwykłą rodzimą populację zwierząt. Tereny południowych Mazur mają tak wiele do zaoferowania, że nie sposób je ogarnąć podczas jednej podróży. Krzyżacki zamek w Rynie, bajecznie zagospodarowane wybrzeże Mikołajek i dzika natura w malowniczych przejściach wodnych.

Wyspa Królewski Ostrów

Wyspa Królewski Ostrów jest domem dla różnych gatunków ptaków. Ta tętniąca życiem wyspa znana jest zwłaszcza dla entuzjastów żeglowania – Królewski Ostrów często określany jest mianem “Wyspą żagli” – jest tajemnicza i czarująca. Podczas wynajmu łodzi motorowych w Rucianej Nidzie znajdziesz wysokiej klasy restauracje i bogato wyposażone sklepy, zwłaszcza w centrum miejscowości, wspaniałe plaże z wieloma zatokami oraz mnóstwo portów z wieloma punktami do uprawiania turystyki wodnej. Ruciane Nida jest również znana ze swojego polsko-pruskiego dziedzictwa. Mieszkańcy są bardzo gościnni, a ich silne, dumne dziedzictwo działa w lokalnej kulturze.

Żegluga – wynajem łodzi motorowych

Rozległe drogi wodne, rozpoczynające się w Rucianej Nidzie, sprawiają, że jest to idealne miejsce do żeglowania oraz uprawiania turystyki motorowodnej. Miejscowość położona niedaleko Mikołajek, na południowym krańcu WJM oferuje piękne widoki, ekscytujące atrakcje, zabytki i zaciszne zatoczki. Spływy kajakowe to doskonały sposób na odkrywanie dźwięków okolicznych puszczy i parków, podobnie jak wędrówki i jazda na rowerze.

Jachtami motorowymi lub houseboatami, do których prowadzenia nie potrzebujesz patentu, są dostępne w firmie Wypożyczalnia Mazury, w której możesz wykupić opcję “One-way” – rozpocząć lub zakończyć czarter w Rucianej Nidzie – my natomiast zajmiemy się transportem Ciebie i Twojego samochodu, a także odprowadzeniem naszego jachtu do Węgorzewa, czy Giżycka.

Polecamy


Planując swój pobyt na Mazurach,
sprawdź najlepsze atrakcje w okolicy:

mazury atrakcje

New motorboats
(cabin cruiser, pilothouse) & houseboats for sale:

motorboat cabin cruiser - mboat