Czarter Ryn

Ryn, to wspaniała miejscowość ze średniowiecznym zamkiem ulokowana między dwoma jeziorami: Ryńskim oraz jeziorem Orłów. To miejsce to przede wszystkim cisza i przepiękne widoki. Poznaj różnorodne polodowcowe krajobrazy Mazur podczas czarter jachtu w Rynie.

Zapoznaj się z naszą ofertą czarteru jachtów motorowych.

czarter jachtów ryn

Urwiste wybrzeża, głębokie wąwozy i spokojne zatoki – krótki opis jeziora Ryńskiego i połączonego z nim jeziora Tałty. Mazurska karta jachtowa w Północnej Polsce oferuje więcej możliwości, niż ktokolwiek wcześniej by pomyślał. Piesze wędrówki, wędkarstwo i przygody kajakowe stawiają cię w sercu dzikiej przyrody. Nasłonecznione miesiące letnie w niektórych miejscach to nawet 18 godzin słońca dla tych, którzy naprawdę gonią lato. Podczas rejsu wynajętą łodzią motorową z Rynu mazurskie słońce opala w czerwcu, lipcu i sierpniu nawet tych, którzy całe lato chodzą w długim rękawie.

Krajobraz jezior przed Rynem – piękne miejsce na początek czarteru jachtu

Wyspy utworzone z erozji lodowcowej, oszałamiające linie brzegowe i charakterystyczne żeglarstwo są częścią mazurskiego rejsu jachtowego. Miejscowość Ryn kwitnie, oferując kosmopolityczną atmosferę, która może konkurować z najbardziej luksusowymi w kraju, podobnie jak Mikołajki. Ciesz się jednymi z najbardziej niesamowitych polskich klasycznych potraw i zaznacz na mapie to miejsce, jako te, które musisz odwiedzić.

Jeśli chcesz wypłynąć poza Ryn na czarter jachtów po Mazurach, to kieruj się na południe, przez Mikołajki możesz dostać się do Rucianej Nidy – po drodze będziesz mijał chropowate linii brzegowe i porośnięte gęstym lasem pagórki. Zachodnie wybrzeże i czekające po drodze wyspy najlepiej nadają się do niezapomnianego pływania wyczarterowaną łodzią motorową (lub houseboatem) bez patentu. Sprawdź ofertę wszystkich jachtów na portalu: https://atrakcje.mazury.pl/czarter-ryn/

Chociaż istnieje kilka komercyjnych przystani, które można znaleźć na trasie, rekomendujemy zakotwiczenie w wielu oszałamiających zatokach i cieśninach. Dookoła Rynu roi się od cudów natury, takich jak jaskinie, starożytne grodziska Galindów i wiele innych.

Zapraszamy do lektury naszego bloga:


Boat charter

We have prepared a special offer for our English speaking customers. You can find more details about our boats here without using Google Translator.