Sea Ray 210

1200 

Cena za dobę przy wynajmie na 7 dni, za krótszy okres zwyżki!

Model napędzany silnikiem Mercruiser 4.5 V6 250 KM, może pomieścić 10 osób. Silnik powstał we współpracy ze słynnym producentem silników okrętowych i ciężarowych Cummins. Silnik rozwija duży moment obrotowy 450 Nm przy 2400 obr/min, co w praktyce daje dobre przyspieszenie.

Kategoria:

Opis

W żeglarstwie motorówka pokazuje, że jest to typowy Sea Ray. Kadłub miękko pochłania fale, dzięki czemu szybowanie jest wygodne, bez mocnego i twardego odbijania. Głęboki kadłub w kształcie litery V ma dobre właściwości morskie, dzięki czemu ten wspaniały bow rider na wodzie zachowuje się znakomicie. Dzięki temu, że można go bardzo szybko i w kontrolowany sposób przechylać, nagłe skręty wykonywane są bezpiecznie i niezawodnie. W każdym razie Sea Ray 210 zachowuje się bezpiecznie i komfortowo, więc pasażerowie będą pływać kompletnie zrelaksowani.

Nasz egzemplarz potwierdza renomę tego amerykańskiego stoczniowca. Zwłaszcza włókno szklane, które potwierdza najwyższą jakość wykonania. W każdym razie jest to motorówka, która oferuje dużo miejsca i bardzo dobre właściwości morskie i będzie wiernie służyć przez długie lata.

Informacje dodatkowe

Długość

6,55 m

Szerokość

2,60 m

Silnik

Mercruiser 4,5 l V6 250 KM

Załoga

10

1 opinia dla Sea Ray 210

  1. 5 z 5

    Klaudyn

    Organizowałam wieczór panieński na Sea Ray 210 – emocje kosmos!

Dodaj opinię