Sea Ray 210

1200 1900 

Model napędzany silnikiem Mercruiser 4.5 V6 250 KM, może pomieścić 10 osób. Silnik powstał we współpracy ze słynnym producentem silników okrętowych i ciężarowych Cummins. Silnik rozwija duży moment obrotowy 450 Nm przy 2400 obr/min, co w praktyce daje dobre przyspieszenie.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

W żeglarstwie motorówka pokazuje, że jest to typowy Sea Ray. Kadłub miękko pochłania fale, dzięki czemu szybowanie jest wygodne, bez mocnego i twardego odbijania. Głęboki kadłub w kształcie litery V ma dobre właściwości morskie, dzięki czemu ten wspaniały bow rider na wodzie zachowuje się znakomicie. Dzięki temu, że można go bardzo szybko i w kontrolowany sposób przechylać, nagłe skręty wykonywane są bezpiecznie i niezawodnie. W każdym razie Sea Ray 210 zachowuje się bezpiecznie i komfortowo, więc pasażerowie będą pływać kompletnie zrelaksowani.

Wynajem motorówki open-deck 210 w Giżycku ze stoczni Sea Ray

Nasz egzemplarz potwierdza renomę tego amerykańskiego stoczniowca. Zwłaszcza włókno szklane, które potwierdza najwyższą jakość wykonania. W każdym razie jest to motorówka, która oferuje dużo miejsca i bardzo dobre właściwości morskie i będzie wiernie służyć przez długie lata.

Sea Ray 210 to wygodna, otwarta łódź motorowa, która jest łatwa i stabilna w obsłudze. Idealna na krótki, ale za to energiczny rejs po Mazurach. Otwarty pokład świetnie nadaje się do łowienia ryb, opalania się lub po prostu cieszenia się widokiem pięknej okolicy. Łódź ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić do 10 osób i jest łatwa w obsłudze dzięki szerokiej belce i nisko położonemu środkowi ciężkości.

Informacje dodatkowe

Długość

6,55 m

Szerokość

2,60 m

Silnik

Mercruiser 4,5 l V6 250 KM

Załoga

10

1 opinia dla Sea Ray 210

  1. 5 z 5

    Klaudyn

    Organizowałam wieczór panieński na Sea Ray 210 – emocje kosmos!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.