Parker 800 Weekend

Technologia produkcji łodzi Parker

Motorówka została zaprojektowana jako nowoczesna dwustopniowa poprzeczna konstrukcja kadłuba, zintegrowana z możliwością mocowania dużego silnika i głębszym profilem V pod wodą – co skutkuje odczuwalnym wzrostem komfortu, minimalnym oporem podczas ślizgu oraz minimalnymi naprężeniami silnika. Wszystko po to, aby zwiększyć prędkość maksymalną Parkera 800 i zredukować zużycie paliwa. Sprawdź ofertę na stronie mBoat.eu: Parker 800 Weekend

Wnętrze Parkera 800 Weekend do wynajmu

Inżynierowie stanęli przed zadaniem stworzenia łodzi „weekendowej”. Parker 800 posiada wygodne wejście na pokład dla sternika i pasażerów, przestrzeń na przygotowanie posiłków i oraz świetną przestrzeń noclegową. Na kokpicie czeka nas: odchylane oparcie fotela, wyjmowane szuflady, zintegrowane kosze do przechowywania odbijaczy, a nawet przejście z jednej platformy kąpielowej na drugą, czego nie mogliśmy wcześniej doświadczyć na żadnej łodzi!

Dziobowa koja posiada naturalne światło z góry i odbicia bocznych okien. Możliwe jest zainstalowanie praktycznych drzwi przesuwnych. Łódź Parker 800 Weekend posiada podwójne łóżka o wystarczającej wielkości w kabinie dziobowej i środkowej w mesie. Kabiny są jasne i przytulne, z oknami kadłubowymi zapewniającymi dużo naturalnego światła. Łódź posiada toaletę, przestronną i wygodną w użyciu, z ergonomicznym układem, drzwiami i zamkiem.

 

Informacje dodatkowe

Długość

7,90 m

Szerokość

2,90 m

Silnik

Mercury 200 KM

Załoga

8

Miejsc do spania

4

1 opinia dla Parker 800 Weekend

  1. 5 z 5

    Piotr

    Świetna motorówka. Parker to naprawdę dobra jakość.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Cena za dobę przy wynajmie na 7 dni poza sezonem, za krótszy okres zwyżki!

Szybki i przestrzenny jacht motorowy Parker 800 Weekend z silnikiem 200 KM. Komfortowy dla 6 osób, wyposażony w łazienkę z WC oraz prysznicem, kuchnię, ogrzewanie Webasto oraz cabrio na pokładzie zewnętrznym.

Kategoria: