Sea Ray 265 Sundancer

Sea Ray 265 Sundancer, to przede wszystkim luksus

Wysokie boki pokazują, że Sea Ray 265 Sundancer ma dużo miejsca w kokpicie i kabinie. Zgodnie z dobrym amerykańskim zwyczajem dużą wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa, w którym kluczową rolę odgrywa wysoka burta. Na dziobie iglica z włókna szklanego jest wykonana w jednym kawałku wraz z pokładem. Iglica pośrodku, na całej swojej długości, posiada otwartą prowadnicę na kotwicę i łańcuch. Relingi rozciągają się od szczytu dziobu aż do wejścia do kokpitu. Kokpit jest ciekawie zaprojektowany i zgodnie z dobrym amerykańskim zwyczajem oferuje ponadprzeciętną przestronność i dobre rozwiązania. Na przykład na rufie jest ławka dla czterech osób. Jest wyjątkowa ponieważ można ją podnieść, gdy nie jest używana, co daje dodatkową przestrzeń w kokpicie.

Jak wszystko inne na tej łodzi motorowej, ławka sternika jest bardzo szeroka i wygodna, dzięki czemu bez problemu mogą na niej usiąść 2 osoby.

Duża, wygodna kabina na motorówce Sundancer 265 – czarter na Mazurach

Przestronny kokpit na szczęście zajął miejsca w kabinie. A kabina jest zorganizowana w nieco klasyczny sposób z jednostkami podobnego typu. Na lewo od drzwi wejściowych znajduje się kuchnia z blatem roboczym i nieodzowną kuchenką mikrofalową w stylu amerykańskim. Naprzeciw kuchni jest toaleta o całkiem zadowalających wymiarach.

Na dziobie znajduje się koja ze stolikiem, który w razie potrzeby staje się centralnym wkładem koi. Jacht motorowy ma pojemność kabiny 2 + 2 koje. Mianowicie na rufie pod kokpitem znajduje się kolejna kabina z podwójną koją o zadowalających wymiarach. W każdym razie konstruktorom udało się zbudować motorówkę typu day cruiser, który oferuje dużo miejsca na pokładzie i kokpicie oraz ma całkowicie użyteczną kabinę do wielodniowych rejsów.

Informacje dodatkowe

Długość

8,39 m

Szerokość

2,59 m

Silnik

Mercruiser Magnum 5,7L V8 350 KM

Załoga

8

Miejsc do spania

4+2

2 opinie dla Sea Ray 265 Sundancer

  1. 5 z 5

    Chris

    Dobra robota! Na Sea Ray 265 czuję się jakbym był na południu Europy z zawsze świetną pogodą.

  2. 5 z 5

    Paweł

    Firma posiada 2 modele łodzi Sundancer, model ze zdjęć jest w cenie z ogłoszenia oczywiście świetny jacht, natomiast jest jeszcze model z 2021, kompletna nowizna, trzeba dopłacić ok 600 PLN więcej.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

2100 3300 

Ze swoimi kultowymi liniami i komfortowymi udogodnieniami, Sea Ray 265 Sundancer dostarcza najlepsze doświadczenia podczas rejsów. Wysokiej klasy motorówka posiada najnowocześniejszą technologię nawigacyjną, otwartą, przestronną kabinę z dużymi oknami i niesamowitą ilością miejsca do wypoczynku. Siedzenia klasy prestige powitają każdego pasażera, podczas gdy zintegrowana platforma kąpielowa zachęca do bezpośredniego skoku do wody. Dzięki precyzyjnie wykonanej konstrukcji kadłuba Sea Ray, jakość jazdy jest bezproblemowa. Spraw, aby każda wycieczka była czymś wyjątkowym z Sundancer 265.

Uosobienie elegancji, luksusu i gracji, ten wspaniały jacht jest ostateczną nagrodą za całe życie w doskonałości. Zabawa może być szaleńczym pędem lub wygodnym popołudniem spędzonym na śmiechu z przyjaciółmi. Pozwól, aby wydajny kambuz Sundancera 265, mieszanka elegancji i wygody, dał Ci poczucie lekkiego życia. Powyżej pokładu, podwójny fotel przy sterze, który obraca się do rufowej strefy dziennej oraz rozkładana jadalnia/sunpad rozszerzają to łatwe goszczenie w promieniach słońca.

SKU: Brak danych Kategoria: