Grandezza 28

2200 3850 

Grandezza 28 została bardzo gustownie złożona przez fińskiego producenta. Luksusowe poduszki z diamentowymi przeszyciami, całkowicie inkrustowane drewnem teakowym, a jej wnętrze wykonane jest z ciepłego drewna orzechowego. Ten wielki jacht motorowy napędzany jest stacjonarnym silnikiem Mercruiser 350 KM. Jedna z największych motorówek do wynajmu na Mazurach.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Wspaniały stylowy praktyczny design z dachem, utrzymującym ciepło i suchość kiedy tego potrzebujesz i otwieranym / przesuwnym hard topem aby pozwolić na słońce i chłodzącą bryzę kiedy tego pragniesz. Jeśli szukasz sportowego jachtu o długości poniżej 9 metrów, który zapewni Ci komfortowy rejs bez wysiłku i rozrywkę w doskonałym stylu, ta motorówka jest właśnie dla Ciebie.

Motorówki klasy premium na Mazurach, to nie jest częsty widok – sprawdź czarter Grandezza 28

Łódź Grandezza 28 została zaprojektowana i zbudowana w Finlandii jako najlepszy weekendowy sportowy cruiser, zbudowany dla tych, którzy nie chcą zadowalać się bylejakością. Duży kokpit z wygodnymi, dobrze zaprojektowanymi miejscami do siedzenia i spożywania posiłków, wraz ze sprytnym kambuzem i przestronną leżanką, jest wyposażony w wiele unikalnych elementów, których nie spotyka się na łodziach 28ft, takich jak podgrzewane wycieraczki przedniej szyby, teakowa podłoga z dywanami i ręcznie przesuwany hard-top.

Model 28, jak można się było spodziewać po Grandezzie, nie uznaje kompromisów w kwestii jakości, kontynuuje wspaniałą linię łodzi o bardzo wysokiej jakości wykonania. Grandezza 28 jest wyposażona w wyspecjalizowany silnik wysokoprężny Mercruiser 350 KM, 6.2 SeaCore.

 

Informacje dodatkowe

Długość

8,80 m

Szerokość

2,85 m

Silnik

Mercruiser 6,2 L V8 350 KM

Załoga

8

Miejsc do spania

4+2

2 opinie dla Grandezza 28

  1. 5 z 5

    Marcin

    Wyjątkowa motorówka. Grandezza 28 po prostu magnetyzuje Mazury.

  2. 5 z 5

    Anna

    Prawdziwy luksus na jeziorze w Polsce. Spędziliśmy kilka dni ze znajomymi, dobrze, że mąż zrobił patent.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.