Grandezza 28

Wspaniały stylowy praktyczny design z dachem, utrzymującym ciepło i suchość kiedy tego potrzebujesz i otwieranym / przesuwnym hard topem aby pozwolić na słońce i chłodzącą bryzę kiedy tego pragniesz. Jeśli szukasz sportowego jachtu o długości poniżej 9 metrów, który zapewni Ci komfortowy rejs bez wysiłku i rozrywkę w doskonałym stylu, ta motorówka jest właśnie dla Ciebie.

Motorówki klasy premium na Mazurach, to nie jest częsty widok – sprawdź czarter Grandezza 28

Łódź Grandezza 28 została zaprojektowana i zbudowana w Finlandii jako najlepszy weekendowy sportowy cruiser, zbudowany dla tych, którzy nie chcą zadowalać się bylejakością. Duży kokpit z wygodnymi, dobrze zaprojektowanymi miejscami do siedzenia i spożywania posiłków, wraz ze sprytnym kambuzem i przestronną leżanką, jest wyposażony w wiele unikalnych elementów, których nie spotyka się na łodziach 28ft, takich jak podgrzewane wycieraczki przedniej szyby, teakowa podłoga z dywanami i ręcznie przesuwany hard-top.

Model 28, jak można się było spodziewać po Grandezzie, nie uznaje kompromisów w kwestii jakości, kontynuuje wspaniałą linię łodzi o bardzo wysokiej jakości wykonania. Grandezza 28 jest wyposażona w wyspecjalizowany silnik wysokoprężny Mercruiser 350 KM, 6.2 SeaCore.

 

Informacje dodatkowe

Długość

8,80 m

Szerokość

2,85 m

Silnik

Mercruiser 6,2 L V8 350 KM

Załoga

8

Miejsc do spania

4+2

2 opinie dla Grandezza 28

  1. 5 z 5

    Marcin

    Wyjątkowa motorówka. Grandezza 28 po prostu magnetyzuje Mazury.

  2. 5 z 5

    Anna

    Prawdziwy luksus na jeziorze w Polsce. Spędziliśmy kilka dni ze znajomymi, dobrze, że mąż zrobił patent.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

2200 3850 

Grandezza 28 została bardzo gustownie złożona przez fińskiego producenta. Luksusowe poduszki z diamentowymi przeszyciami, całkowicie inkrustowane drewnem teakowym, a jej wnętrze wykonane jest z ciepłego drewna orzechowego. Ten wielki jacht motorowy napędzany jest stacjonarnym silnikiem Mercruiser 350 KM. Jedna z największych motorówek do wynajmu na Mazurach.

SKU: Brak danych Kategoria: