Mirakul 30 HT

Mirakul 30 HT i 30 S to na pierwszy rzut oka identyczne łodzie charakteryzujące się nowoczesną konstrukcją o zaokrąglonych liniach oraz prawidłowym stosunkiem dziobu do kabiny. To, co od razu rzuca się w oczy, to różnica w osiągach dachu, a dokładniej twardy dach, jaki ma Mirakul 30 HT, oraz otwarte niebo, które widać z pokładu Mirakula 30 S. W tym przypadku od przedniej szyby do pałąka rozciąga się otwarta przestrzeń, co daje poczucie żeglowania w kabriolecie. Wersja HT została wyposażona w ruchomy szyberdach, dzięki czemu w ładne dni można pływać z częściowo otwartym dachem.

Motorówka Mirakul 30 HT do wynajmu na Mazurach z możliwością noclegu dla 6 osób

Mirakul 30 jest przeznaczony do załadunku i rozładunku wyłącznie za pośrednictwem dużej platformy rufowej. Wnętrze jest dokładnie takie samo w obu wariantach, z dużym kokpitem i przestronną kabiną. Kokpit jest tak zorganizowany, że zamiast klasycznego siedzenia sternika, w przewidzianym miejscu znajduje się ławka L. Za przedziałem sternika znajduje się zewnętrzny kambuz z kuchenką, zlewem i lodówką. Naprzeciw kuchni znajduje się duża ławka w kształcie litery U z centralnie umieszczonym stołem. Duży salon po prostu zachęca do przebywania w nim, a duże przeszklone powierzchnie również przyczyniają się do przyjemnego pobytu, co daje poczucie przebywania na świeżym powietrzu.

Kabina rufowa znajduje się po lewej stronie, salon po prawej, a toaleta i kabina właściciela na dziobie. Kabina rufowa oferuje dwie koje z wystarczającą wentylacją dzięki bocznemu oknu. W salonie znajduje się ławka w kształcie litery U, do której w razie potrzeby można dostawić stolik.

Przestrzeń toalety jest zadowalająco przestronna, a brak oddzielnej kabiny prysznicowej rekompensuje wyciągana bateria.

Sekcja dziobowa jest zazwyczaj zarezerwowana dla kabiny dwuosobowej. Godne pochwały jest to, że kabinę dziobową można fizycznie oddzielić od salonu drzwiami, zapewniając dużą intymność. Wnętrze oferuje więc cztery stałe łóżka i do dwóch dodatkowych w salonie. W czasie spędzonym na Mirakul 30 HT odnosimy wrażenie, że jest to niezwykle komfortowa jednostka, niezależnie od tego, czy znajduje się w kokpicie, czy w kabinie.

Informacje dodatkowe

Długość

9,90 m

Szerokość

3,03 m

Silnik

Mercruiser 4,2 l V8 335 KM

Załoga

6

Miejsc do spania

6

1 opinia dla Mirakul 30 HT

  1. 5 z 5

    Marek

    Świetna motorówka sprowadzona z Chorwacji. Wysokiej jakości sprzęt, wygodna kabina. Żona i dzieci bardzo zadowoleni, polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

2200 3850 

Na jachcie znajdziemy 2 osobno zamykane koje dla 2 par, a także możliwość wygodnego spania w kokpicie dla 1 pary oraz miejsce dla dziecka, łącznie 6 osób dorosłych + 1 dziecko.

Wybierając jacht motorowy do rekreacyjnego żeglowania, wielu potencjalnych nabywców ma duże wątpliwości: otwarta łódź do letniej przyjemności czy wariant, na którym będziesz mógł pływać przez cały rok? Przyjmuje się, że motorówki przeznaczone przede wszystkim do żeglowania latem mają bardziej otwarte przestrzenie, aby cieszyć się promieniami słonecznymi i ciepłą pogodą. Ale w pierwszych dniach jesieni i spadku temperatury pożądana jest chroniona, zamknięta przestrzeń, w której nawet ogrzewanie nie jest wykluczone. Mirakul 30 S z otwartym dachem, to opcja na cieplejsze dni, kiedy można cieszyć się żeglowaniem pod gołym niebem. Ale gdy zima powoli puka do drzwi, rośnie potrzeba solidnego dachu, który ochroni nas przed wiatrem i zachowa odrobinę ciepła. Dlatego warto wybrać motorówkę Mirakul 30 HT, aby zobaczyć, jak wielką różnicę naprawdę robi hardtop.

SKU: Brak danych Kategoria: