Delphia 33 MC

550 

Cena za 1 dobę poza sezonem.

Jakość modelu Delphia 33 MC jest gwarantowana przez stocznię Delphia Yachts z Olecka. Na tego typu jachcie żeglowanie po Mazurach jest bardzo przyjemne. Do napędu tego modelu jachtu żaglowego przeważnie stosowano silniki Volvo Penta. Możesz wyczarterować jacht żaglowy Delphia 33 na Mazurach, to przecież takie proste!

Kategoria:

Opis

Delphia 33 MC została zaprojektowana tak, aby prezentować się w Giżycku świetnie, żeglować po mazurskich jeziorach płynnie oraz zapewniać maksymalną przestrzeń i komfort. Ten 10-metrowy jacht oferuje idealną równowagę pomiędzy niezawodnością, osiągami, łatwością obsługi i nowoczesnością, a także maksymalizacją przestrzeni, światła i komfortu pod pokładem. Jacht Delphia 33 jest doskonałym pomysłem, aby odkrywać nowe wody.

Parametry techniczne jachtu: czarter Delpia 33 w Giżycku

  • Delphia 33 ma 9,95 m długości,
  • Szerokość żaglowca wynosi 3,47 m,
  • Głębokość jednostki to 1,85 m,
  • Całkowita powierzchnia żagli Delphii 33 wynosi 40 m2,
  • Zbiornik na paliwo ma 125 litrów,
  • zbiornik na wodę 210 l.

Konstrukcja jachtu oparta jest na technologii skorupy z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Składa się ona z trzech głównych powłok: pokładu, kadłuba i ramy konstrukcyjnej. Do tego dochodzi skorupa przeciwstropowa, dwie skorupy kabin sanitarnych i skorupa wyposażenia. Wszystkie one są konstrukcjami monolitycznymi i częściowo piętrowymi konstrukcjami zabezpieczającymi. Konstrukcja Delphii 33 MC ta jest wykonana z pianki typu Airex. Wszystkie elementy kadłuba są trwale połączone ze sobą za pomocą kleju i tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. W miejscach narażonych na duże obciążenia konstrukcja została wzmocniona płytami duraluminiowymi. Wszystkie elementy wykonane z drewna zostały zabezpieczone lakierem. Elementy wykonane z tworzyw sztucznych wzmocnione włóknem szklanym są zabezpieczone przed działaniem wody od zewnątrz specjalną żywicą poliestrową zwaną żelkotem, a od wewnątrz żywicą poliestrową zwaną topkotem.

Informacje dodatkowe

Długość

9,95 m

Szerokość

3,47 m

Załoga

10

Miejsc do spania

10

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.