Antila 33

Antila 33 to jeden z najpiękniejszych jachtów żaglowych polskiego przemysłu stoczniowego, przeznaczony na zamknięte wody śródlądowe. Ten piękny, 10-metrowy jacht pojawił się na mazurskich jeziorach w 2015 roku.

Jacht Antila 33 to jacht żaglowy o imponującym designie i wyposażeniu. Największe wrażenie robi wystrój wnętrza łodzi – zastosowane rozwiązania przewyższają często zagraniczne stocznie. Projekt wnętrza jachtu został zrobiony przez firmę Antila Yachts, która cieszy się dobrą opinią w projektowaniu jachtów w Polsce. Studio stara się, aby ich projekty były jak najbardziej praktyczne i robi to od wielu lat.

Wyposażenie wnętrza jachtu żaglowego Antila 33 dostępnego do czarteru na Mazurach

Żaglówka Antila 33 ma innowacyjny układ, który sprawia, że idealnie nadaje się do żeglowania i rozrywki jednocześnie – co nie jest często spotykane w innych łodziach dostępnych obecnie na rynku. Jacht żaglowy Antila o długim wąskim kadłubie, został zaprojektowany do sprawnego poruszania się po pokładzie oraz do optymalnego żeglowania w przechyle.

Polska buduje jachty żaglowe od ponad 100 lat. Firmy mają tradycję jakości i doskonałości w swoim wykonaniu. Często początki firma szkutniczych wiązały się z działalnością odlewni żeliwa, ale szybko staławały się stoczni coraz to większych jachtów i łodzi w Polsce.

Stocznia Antila Yachts od początku swojego istnienia wyprodukowała ponad 1000 jachtów, w tym łodzie rybackie, duże jachty żaglowe, pasażerskie i luksusowe, które są eksportowane zwłaszcza na zachód.

Informacje dodatkowe

Długość

9,99 m

Szerokość

3,24 m

Załoga

10

Miejsc do spania

10

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

650 

Cena za 1 dobę poza sezonem.

Antila 33 to jacht żaglowy, który jest budowany przez stocznię z Radomia. Jest to nowoczesny jacht o zgrabnym i eleganckim designie. W produkcji Antil 33 zastosowano nowoczesną technologię łączenia pokładu z kadłubem bez listew odbojowych – wszystko jest na gładko. Antila 33 ma układ na planie zamkniętym, z kabiną kapitana na dziobie i dwiema kabinami dla gości na rufie Wnętrze zostało zaprojektowane przez profesjonalne studio i wyposażone w dębową stolarkę i miękką tapicerkę.

Kategoria: