12/12/2017

Łodzie wędkarskie

Wędkowanie z roku na rok staje się coraz popularniejszym i wymagającym sportem (hobby). Wypożyczalnia Mazury wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wędkarzy i narastającym trendom. Znajdą u nas Państwo profesjonalne łodzie wędkarskie do wynajęcia  na Mazurach.

Wody północnych Mazur, a szczególnie okolice Węgorzewa i Giżycka, to idealne miejsce na samotne wędkowanie bądź grupowe wypady na ryby (szczupaka, okonia, czy sandacza). W naszej  ofercie znajdą Państwo bogaty wybór łodzi wędkarskich, przystosowanych do wymagań każdego klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 profesjonalne jednostki motorowe:

Solar 530 wynajem łodzi wędkarskiej na godziny doby
Solar 530 conger
 • wynajem na godziny / doby
 • załoga: 5 osób
 • bogate wyposażenie wędkarskie
 • 3 uchwyty na wędki
Quicksilver 635 wypożyczalnia motorówek Mazury
Quicksilver 635

 • 3-4 miejsca do spania
 • kuchnia/lodówka
 • ogrzewanie portowe
 • WC chemiczne
 • prysznic zewnętrzny
 • 2 uchwyty na wędki
Quicksilver 650 łódź motorowa z ogrzewaniem webasto
Quicksilver 650
 • 4-5 miejsc do spania
 • kuchnia/lodówka
 • ogrzewanie WEBASTO
 • WC chemiczne
 • 3 uchwyty na wędki

Solar 530, to otwarta łódź wędkarska, która z łatwością pomieści do 5 osób dorosłych. Jest doskonale przystosowana do całodziennego wędkowania i rekreacyjnego pływania. 15 KM silnik pozwala na bardzo szybkie przemieszczanie się z jednego łowiska na drugie.

Trzy ostatnie, to zamknięte kabinówki przystosowane do dalekich wypadów – z miejscem do spania od 2 do 4 osób, ogrzewaniem Webasto, bieżącą wodą, lodówką, licznymi bakistami i schowkami. W Quicksilver-ach i w Pilothouse sterówka znajduje się w wewnątrz kabiny, chroniąc sternika przed złymi warunkami pogodowymi. Co bardzo ważne nasze łodzie nie boją się fal, wszystkie zostały przystosowane do pływania po dużych akwenach śródlądowych i zatokach morskich. Dzięki swojej budowie i odpowiedniemu balastowi można być spokojnym w przypadku nagłego załamania pogody. Nasze łodzie wyposażone są w silniki o mocy od 15 KM do 20 KM, dzięki czemu można pływać nimi bez wymaganych uprawnieniom (są one bez patentu).

Popularne marki łodzi wędkarskich dostępnych w produkcji na Mazurach:

Wszyscy producenci zapewniają integralność swoich łodzi z jednostkami napędowymi, takimi jak silniki Yamaha, Honda, Suzuki, Tohatsu, czy Mercury. Niestandardowe słupki pochylne, wieże rybackie oraz szereg akcesoriów wędkarskich sprawiają, że polskie łodzie wędkarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko u rodzimych klientów. Dostępne u nas luksusowe łodzie są zbudowane do łowienia z pełnym arsenałem uchwytów na pręty, czy podpory, z miejscem na przetworniki, rejestratory GPS i wiele innych niestandardowych opcji wędkarstwa sportowego. Rezultatem takiego podejścia jest staranna produkcja motorówek dla wędkarzy z myślą zarówno o niespotykanym komforcie, zasięgu, jak i prędkości.

Sprawdź nasze kabinowe jachty motorowe oraz łodzie wędkarskie w stylu open!

lodzie wedkarskie - wynajem mazury
Wypożyczalnia Mazury – łodzie wędkarskie

Wszystkie nasze łódki posiadają uchwyty na wędki umożliwiające połów metodą trollingową. Ich budowa pozwala bardzo wygodnie łowić spinningowo i na spławik. Umieszczone na łodziach echosondy kontrolują głębokość i strukturę dna oraz pomagają w odnalezieniu ławic ryb. Ilość bakist i schowków pozwala na przechowywanie dużej ilości sprzętu, zanęt potrzebnych do skutecznego wędkowania. Pilothouse został wyposażony dodatkowo w GPS, sonar oraz komputer pokładowy.

Jeżeli więc szukasz ciszy, wschodów słońca nad jeziorem, delikatnej mgiełki o poranku wśród  trzcin i budzącego się ptactwa nasz region jest tym, którego szukasz! A oferowany przez nas sprzęt sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego wędkarza. Na naszej stronie opublikowaliśmy dokładną instrukcję uzyskania, niezbędnych w trakcie łowów, pozwoleń wędkarskich.

Sprawdź jak spisują się nasze łodzie wędkarskie!

Łodzie wędkarskie
4.9 (98.1%) 21 votes