12/12/2017

Łodzie wędkarskie

Wędkowanie z roku na rok staje się coraz popularniejszym i wymagającym sportem (hobby). Wypożyczalnia Mazury wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wędkarzy i narastającym trendom. Znajdą u nas Państwo profesjonalne łodzie wędkarskie do wynajęcia  na Mazurach.

Wody północnych Mazur, a szczególnie okolice Węgorzewa i Giżycka, to idealne miejsce na samotne wędkowanie bądź grupowe wypady na ryby (szczupaka, okonia, czy sandacza). W naszej  ofercie znajdą Państwo bogaty wybór łodzi wędkarskich, przystosowanych do wymagań każdego klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 profesjonalne jednostki motorowe:

Laminowane jednostki wędkarskie do wynajmu

Solar 530 wynajem łodzi wędkarskiej na godziny doby
Solar 530 conger
 • wynajem na godziny / doby
 • załoga: 5 osób
 • bogate wyposażenie wędkarskie
 • 3 uchwyty na wędki
Quicksilver 635 wypożyczalnia motorówek Mazury
Quicksilver 635

 • 3-4 miejsca do spania
 • kuchnia/lodówka
 • ogrzewanie portowe
 • WC chemiczne
 • prysznic zewnętrzny
 • 2 uchwyty na wędki
Quicksilver 650 łódź motorowa z ogrzewaniem webasto
Quicksilver 650
 • 4-5 miejsc do spania
 • kuchnia/lodówka
 • ogrzewanie WEBASTO
 • WC chemiczne
 • 3 uchwyty na wędki

Solar 530, to otwarta łódź wędkarska, która z łatwością pomieści do 5 osób dorosłych. Jest doskonale przystosowana do całodziennego wędkowania i rekreacyjnego pływania. 15 KM silnik pozwala na bardzo szybkie przemieszczanie się z jednego łowiska na drugie.

Trzy ostatnie, to zamknięte kabinówki przystosowane do dalekich wypadów – z miejscem do spania od 2 do 4 osób, ogrzewaniem Webasto, bieżącą wodą, lodówką, licznymi bakistami i schowkami. W Quicksilver-ach i w Pilothouse sterówka znajduje się w wewnątrz kabiny, chroniąc sternika przed złymi warunkami pogodowymi. Co bardzo ważne nasze łodzie nie boją się fal, wszystkie zostały przystosowane do pływania po dużych akwenach śródlądowych i zatokach morskich. Dzięki swojej budowie i odpowiedniemu balastowi można być spokojnym w przypadku nagłego załamania pogody. Nasze łódki wyposażone są w silniki o mocy od 15 KM do 20 KM, dzięki czemu można pływać nimi bez wymaganych uprawnieniom (są one bez patentu).

Sprzedaż łodzi wędkarskich

Małe łodzie do 4 m długości

solar 300 łódka wiosłowa augustów
Solar 300 – mała łódź wiosłowa dla wędkarzy

Solar 300

Rozwiązanie idealne dla indywidualistów i eksploratorów dzikich miejsc. W sam raz, aby załadować na przyczepę i zaciągnąć nad ulubiony staw zwykłą osobówką.

Wędkarskie łodzie powyżej 4 m długości

solar 430 fish sport silnik kierownica na łodzi
Solar 430 Fish & Sport – możliwy duży silnik

Solar 430 Fish

Dobra i sprawdzona łódź wędkarska zarówno na wyprawy z dużą ilością asortymentu, jak i rekreacyjne pływanie z wiatrem we włosach. Jednostka testowana i polecana przez wielu motorowodniaków, stąd oprócz standardowej łodzi z wędką powstał model również weekendowy.

Solar 530 Conger - łodzie wędkarskie sprzedaż
Solar 530 Conger – rekreacyjna dla rodziny i wędkarska dla pasjonatów

Solar 530

Bardzo doceniona na zachodzie Europy łódź motorowa dla wędkarzy, którzy lubią obracać się wokół wysokiego standardu. Podwójny fotel, materace na sundecku, możliwość instalacji obrotowego krzesełka na dziobie. Wiele uchwytów na wędki, wiele schowków na rybacką wyprawę.

Produkcja dobrych łodzi dla miłośników wędkarstwa

Pokolenia kobiet i mężczyzn, z miłości do drewna i sumiennie wykonywanej pracy, od blisko 60 lat odnoszą sukcesy w polskim przemyśle szkutniczym. Dzięki nowym technologiom i trwałemu dążeniu do najlepszych efektów, małe polskie warsztaty przekształciły swoje organizacje oparte na rzemiośle w organizację przemysłową, przy jednoczesnym zachowaniu szlachetności swojego fachu.

łódka wiosłowa dla wędkarza
Wiosłowa łódź dla pasjonatów połowów ryb

Stoły i drzwi, stopnie schodów i meble, a także elementy dekoracyjne są formowane, barwione i polerowane w rozwijających się warsztatach stolarskich, nadając wnętrzu każdej łodzi wyjątkowość i elegancję.

Koncentrując się na szerokiej ofercie skierowanej dla każdego typu klienta, warsztaty szkutnicze na Mazurach oraz na Podlasiu zostały tak zreorganizowane w ostatnich latach, aby móc dostarczać kilka różnych rodzajów drewna według modelu łodzi i opracować wykończenia w wymaganym stylu. Dostępne na naszej stronie modele łodzi zostały wybrane bazując na wieloletnim know-how w zakresie produkcji sklejki i litego drewna, jak również na produkcji łodzi laminowanych oraz stalowych.

Popularne marki łodzi wędkarskich dostępnych w produkcji

Wielu z nas często zastanawia się nad najlepszą opcją łódki, która będzie dla niego zarazem na tyle duża, aby pomieścić cały swój rybacki osprzęt, na tyle mała, aby móc ją samodzielnie transportować na własnej przyczepie, z silnikiem na tyle dużym, aby móc w ślizgu pokonywać kolejne akweny wodne, ale zarazem, aby nie był on zbyt ciężki, bo to zawsze później problem podczas wyciągania łódki z wody.

Kategorii, którymi się kierujemy, aby wybrać swoją wymarzoną łódeczkę jest na tyle dużo, że nie sposób podjąć decyzję w jeden dzień. Spróbujemy Państwu przedstawić kilka głównych producentów z okolic Olecka, Augustowa i Białegostoku, którym zaufało już tysiące wędkarzy.

Znane i sprawdzone modele łódek wiosłowych i motorowych

Wszyscy producenci zapewniają integralność swoich łodzi z jednostkami napędowymi, takimi jak silniki Yamaha, Honda, Suzuki, Tohatsu, czy Mercury. Niestandardowe słupki pochylne, wieże rybackie oraz szereg akcesoriów wędkarskich sprawiają, że polskie łódki wędkarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko u rodzimych klientów. Dostępne u nas luksusowe łodzie są zbudowane do łowienia z pełnym arsenałem uchwytów na pręty, czy podpory, z miejscem na przetworniki, rejestratory GPS, echosondy i wiele innych niestandardowych opcji wędkarstwa sportowego. Rezultatem takiego podejścia jest staranna produkcja motorówek dla wędkarzy z myślą zarówno o niespotykanym komforcie, zasięgu, jak i prędkości.

Testy łodzi z silnikami zaburtowymi dla wędkarzy

Od uruchomienia nowego projektu w biurze projektowym po dostarczenie łodzi do klienta mija często wiele czasu – wszystko zależy od inteligentnego rozwiązania do zarządzania cyklem życia produktu, które umożliwia zarządzanie skomplikowanymi procesami. Unikalne i bezpieczne źródło informacji udostępniane przez wszystkich producentów znacznie zwiększa wydajność naszej firmy, umożliwiając jej rozwój i budowę coraz bardziej niezawodnych i konkurencyjnych łodzi w krótkim czasie.

Sprawdź nasze kabinowe jachty motorowe oraz małe łódki w stylu open!

lodzie wedkarskie - wynajem mazury
Wypożyczalnia Mazury – flota wynajmowanych łodzi z przeznaczeniem wędkarskim

Wszystkie nasze jednostki posiadają uchwyty na wędki umożliwiające połów metodą trollingową. Ich budowa pozwala bardzo wygodnie łowić spinningowo i na spławik. Umieszczone na łodziach echosondy kontrolują głębokość i strukturę dna oraz pomagają w odnalezieniu ławic ryb. Ilość bakist i schowków pozwala na przechowywanie dużej ilości sprzętu, zanęt potrzebnych do skutecznego wędkowania. Pilothouse został wyposażony dodatkowo w GPS, sonar oraz komputer pokładowy.

Czy na wędkowanie z łodzi potrzebne jest zezwolenie?

Po jeziorach mazurskich, typu Mamry, Dargin, czy Święcajty jest potrzebna karta wędkarska oraz pozwolenie z PZW Suwałki. Na naszej stronie opublikowaliśmy dokładną instrukcję uzyskania, niezbędnych w trakcie łowów, pozwoleń wędkarskich.

Jeżeli więc szukasz ciszy, wschodów słońca nad jeziorem, delikatnej mgiełki o poranku wśród  trzcin i budzącego się ptactwa nasz region jest tym, którego szukasz! A oferowany przez nas sprzęt sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego wędkarza.

Sprawdź jak spisują się nasze łodzie dla wędkarzy!

Łodzie wędkarskie
5 (99.29%) 56 votes