12/12/2017

Łodzie wędkarskie

Wędkowanie z roku na rok staje się coraz popularniejszym i wymagającym sportem (hobby). Wypożyczalnia Mazury wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wędkarzy i narastającym trendom. Znajdą u nas Państwo profesjonalne łodzie wędkarskie do wynajęcia  na Mazurach.

Wody północnych Mazur, a szczególnie okolice Węgorzewa i Giżycka, to idealne miejsce na samotne wędkowanie bądź grupowe wypady na ryby (szczupaka, okonia, czy sandacza). W naszej  ofercie znajdą Państwo bogaty wybór łodzi wędkarskich, przystosowanych do wymagań każdego klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 profesjonalne jednostki motorowe:

   

Solar 530 wynajem łodzi wędkarskiej na godziny doby

Quicksilver 635 wypożyczalnia motorówek Mazury

Quicksilver 650 łódź motorowa z ogrzewaniem webasto
Solar 530 congerQuicksilver 635Quicksilver 650
- wynajem na godziny / doby
- załoga: 5 osób
- bogate wyposażenie wędkarskie
- 3 uchwyty na wędki
- 3-4 miejsca do spania
- kuchnia/lodówka
- ogrzewanie portowe
- WC chemiczne
- prysznic zewnętrzny
- 2 uchwyty na wędki
- 4-5 miejsc do spania
- kuchnia/lodówka
- ogrzewanie WEBASTO
- WC chemiczne
- 3 uchwyty na wędki

Solar 530, to otwarta łódź wędkarska, która z łatwością pomieści do 5 osób dorosłych. Jest doskonale przystosowana do całodziennego wędkowania i rekreacyjnego pływania. 15 KM silnik pozwala na bardzo szybkie przemieszczanie się z jednego łowiska na drugie.

Trzy ostatnie, to zamknięte kabinówki przystosowane do dalekich wypadów – z miejscem do spania od 2 do 4 osób, ogrzewaniem Webasto, bieżącą wodą, lodówką, licznymi bakistami i schowkami. W Quicksilver-ach i w Pilothouse sterówka znajduje się w wewnątrz kabiny, chroniąc sternika przed złymi warunkami pogodowymi. Co bardzo ważne nasze łodzie nie boją się fal, wszystkie zostały przystosowane do pływania po dużych akwenach śródlądowych i zatokach morskich. Dzięki swojej budowie i odpowiedniemu balastowi można być spokojnym w przypadku nagłego załamania pogody. Nasze łodzie wyposażone są w silniki o mocy od 15 KM do 20 KM, dzięki czemu można pływać nimi bez wymaganych uprawnieniom (są one bez patentu).

Sprawdź nasze kabinowe jachty motorowe oraz łodzie wędkarskie w stylu open!

Wynajem łodzi wędkarskich z pełnym wyposażeniem w okolicach Węgorzewa i Giżycka

Wszystkie nasze łódki posiadają uchwyty na wędki umożliwiające połów metodą trollingową. Ich budowa pozwala bardzo wygodnie łowić spinningowo i na spławik. Umieszczone na łodziach echosondy kontrolują głębokość i strukturę dna oraz pomagają w odnalezieniu ławic ryb. Ilość bakist i schowków pozwala na przechowywanie dużej ilości sprzętu, zanęt potrzebnych do skutecznego wędkowania. Pilothouse został wyposażony dodatkowo w GPS, sonar oraz komputer pokładowy.

Jeżeli więc szukasz ciszy, wschodów słońca nad jeziorem, delikatnej mgiełki o poranku wśród  trzcin i budzącego się ptactwa nasz region jest tym, którego szukasz! A oferowany przez nas sprzęt sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego wędkarza. Na naszej stronie opublikowaliśmy dokładną instrukcję uzyskania, niezbędnych w trakcie łowów, pozwoleń wędkarskich.

Sprawdź jak spisują się nasze łodzie wędkarskie!

Łodzie wędkarskie
5 (100%) 7 votes