Pilothouse

88490 

Pilothouse to nowoczesna i stabilna łódź motorowa polskiej stoczni. Niewielkie rozmiary sprawiają, że motorówką steruje się bardzo łatwo, a w połączeniu z niesłychanie sterownym silnikiem uciągowym, sternik (nawet ten bez doświadczenia) bez problemu poradzi sobie z manewrami w porcie czy kanale.

Jej dużym atutem jest duża i przestrzenna, zamykana kabina- dająca schronienie przed niesprzyjającą pogodą. W kabinie znajduje się wszystko co jest potrzebne na dłuższe rejsy. Wchodzenie z pomostu na tą zgrabną jednostkę jest bardzo wygodne, a zamontowana drabinka rufowa ułatwia nam wejście z wody. Stabilne relingi gwarantują bezpieczne przemieszczanie się po pokładzie.

Jeżeli poszukujesz większego jachtu, sprawdź naszą ofertę czarteru łodzi motorowych.

Opis

Na łodzi może być zainstalowany, profesjonalny sprzęt elektroniczny do bezpiecznego podróżowania po mazurskich akwenach:

  • echosonda – dzięki niej kontrolujemy w każdej chwili głębokość i strukturę dna – wędkarzom dodatkowo ułatwia odnalezienie ławic rybnych.
  • radio UKF- gdy zawiedzie nam telefon komórkowy zawsze możemy połączyć się z innymi jednostkami motorowymi na wodzie bądź z bazami WOPR czy Policji.

SPRAWDŹ pełną ofertę sprzedaży nowych łodzi motorowej typu Pilothouse na naszej dedykowanej stronie:

www.mBoat.eu/pilothouse/

Wszystkie wymienione powyżej cechy prowadzą do wniosku, że łódź Pilothouse jest idealnym wyborem dla :

  • par, małżeństw, przyjaciół,
  • wędkarzy – specjalne uchwyty na wędki, miejsce do trollingu, budowa łodzi i sprzęt elektroniczny, bakisty na ryby ze świeżą wodą,
  • odpoczywających samotnie.

Jeżeli chcesz spędzić niezapomniane chwile na wodach szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, a nie szukasz ogromnego housebota, to Pilothouse jest właśnie dla Ciebie!