Pilothouse

69000 

Pilothouse to nowoczesna i stabilna łódź motorowa polskiej stoczni. Niewielkie rozmiary sprawiają, że motorówką steruje się bardzo łatwo, a w połączeniu z niesłychanie sterownym silnikiem uciągowym, sternik (nawet ten bez doświadczenia) bez problemu poradzi sobie z manewrami w porcie czy kanale.

Jej dużym atutem jest duża i przestrzenna, zamykana kabina- dająca schronienie przed niesprzyjającą pogodą. W kabinie znajduje się wszystko co jest potrzebne na dłuższe rejsy. Wchodzenie z pomostu na tą zgrabną jednostkę jest bardzo wygodne, a zamontowana drabinka rufowa ułatwia nam wejście z wody. Stabilne relingi gwarantują bezpieczne przemieszczanie się po pokładzie.

Jeżeli poszukujesz większego jachtu, sprawdź naszą ofertę czarteru łodzi motorowych.

Kategoria:

Opis

Na łodzi może być zainstalowany, profesjonalny sprzęt elektroniczny do bezpiecznego podróżowania po mazurskich akwenach:

  • echosonda – dzięki niej kontrolujemy w każdej chwili głębokość i strukturę dna – wędkarzom dodatkowo ułatwia odnalezienie ławic rybnych.
  • radio UKF- gdy zawiedzie nam telefon komórkowy zawsze możemy połączyć się z innymi jednostkami motorowymi na wodzie bądź z bazami WOPR czy Policji.

SPRAWDŹ pełną ofertę sprzedaży nowych łodzi motorowej typu Pilothouse na naszej dedykowanej stronie:

www.mBoat.eu/pilothouse/

Wszystkie wymienione powyżej cechy prowadzą do wniosku, że łódź Pilothouse jest idealnym wyborem dla :

  • par, małżeństw, przyjaciół,
  • wędkarzy – specjalne uchwyty na wędki, miejsce do trollingu, budowa łodzi i sprzęt elektroniczny, bakisty na ryby ze świeżą wodą,
  • odpoczywających samotnie.

Jeżeli chcesz spędzić niezapomniane chwile na wodach szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, a nie szukasz ogromnego housebota, to Pilothouse jest właśnie dla Ciebie!