Solar 430

Moc łodzi w postaci silnika zaburtowego, to najpopularniejszy wybór. Ciche i łatwe w obsłudze silniki zaburtowe tworzą dodatkowy pokój w głównej części wypoczynkowej lub “kokpicie”, a także przestrzeń do przechowywania, ustawiając silnik za tylnym panelem łodzi lub “pawęż”. Silniki zaburtowe można również całkowicie podnosić, lub “przycinać”, z wody, co jest idealnym rozwiązaniem podczas wynurzania się na płytkie wody.

W razie braku chęci zakupu własnej łodzi wędkarskiej, serdecznie zapraszamy do wynajmu łodzi Mazury.

Specjalne, wzmacniane burty na łodzi Solar 430 Fish zwykle obejmują również pewnego rodzaju ochronę przed wiatrem, czy to w postaci prostego ekranu na konsoli sterującej, czy pełnej przedniej szyby z przejściem do przodu łodzi, lub “dziobem”. Kierownica jest typowa, ale niektóre modele mogą polegać na sterownicy (ręcznej dźwigni sterującej) na silniku zaburtowym w celu sterowania.

Łódź z silnikiem motorowym Solar 430 została zaprojektowana w dwóch wersjach, jako wędkarska (Solar 430 Fish) oraz motorowa-rekreacyjna (Solar 430 Sport). Oba modele różnią się od siebie wyposażeniem oraz sposobem sterowania: model wędkarski ma możliwość podłączenia silnika z rumplem. Model Solar 430 Sport ma natomiast kierownicę z fotelem oraz rekomendowane jest dla niego lepsze wyposażenie wypoczynkowe, jak materace na dziobie, fotele oraz daszek bimini.

Kategoria: