Quicksilver 650


quicksilver 650

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 3 osoby dorosłe + 1 dziecko
(2 dwuosobowe koje)
Nowe bimini nad pokładem zewnętrznym

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
3 uchwyty na wędki
TV

SILNIKI

Silnik uciągowy Yamaha

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Łódź motorowa bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Charakterystyka łodzi BEZ PATENTU:

Łódź motorowa Quicksilver 650 jest przeznaczona na spacerowe czartery. W okresie wiosennym również dobrze odnajduje się, jako łódź wędkarska, dzięki burtowym uchwytom na wędki, które umożliwiają tzw. trolling.

Jacht wykonany w stoczni, konstrukcja i kadłub wyjątkowo wytrzymałe. Kabina wysoka i przestronna, zapewnia wiele miejsca na nocleg i bagaż przy jednoczesnym swobodnym poruszaniu się. W wewnątrz jacht wyłożony jest stylową tapicerką, zastosowano również wiele drewnianych i sztucznych elementów. Dzięki wewnętrznej sterówce i  dużym szybom sternik posiada szerokie pole widzenia, co znacznie ułatwia mu manewrowanie oraz chroni go przed niesprzyjającą pogodą.

Zastosowano szerokie burty do swobodnego i bezpiecznego przemieszczania się z pokładu na część dziobową. Duży, słoneczny pokład posiada rogową sofę, przed słońcem i deszczem chroni go natomiast rozstawione bimini. Silnik zaburtowy, uciągowy Yamaha, 4- SUW, benzynowy, piękna kultura pracy, bardzo wydajny i oszczędny. Tutaj sternik ma możliwość podnoszenia i opuszczania motoru za pomocą hydraulicznego powertrim’u, czy to ze sterówki poprzez przycisk na manetce, jak i też guzik znajdujący się na silniku. Łódź motorowa Quicksilver 650 jest bardzo zwrotna, a jej budowa dna pozwala na łatwe manewry we wszystkich portach znajdujących się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Galeria zdjęć


Kalendarz rezerwacji


Wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę:

Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ łodzi motorowej Quicksilver 650


quicksilver 650 plan

PROMOCJA: do 20% taniej na tygodniowy czarter od 26 sierpnia.