Quicksilver 650


quicksilver 650

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 3 osoby dorosłe + 1 dziecko
(2 dwuosobowe koje)
Nowe bimini nad pokładem zewnętrznym

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
3 uchwyty na wędki
TV

SILNIKI

Silnik uciągowy Yamaha

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Łódź motorowa bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Łódź na SPRZEDAŻ – więcej informacji tutaj.

Charakterystyka łodzi BEZ PATENTU:

Łódź motorowa Quicksilver 650 jest przeznaczona na spacerowe czartery. W okresie wiosennym również dobrze odnajduje się, jako łódź wędkarska, dzięki burtowym uchwytom na wędki, które umożliwiają tzw. trolling.

Jacht wykonany w stoczni, konstrukcja i kadłub wyjątkowo wytrzymałe. Kabina wysoka i przestronna, zapewnia wiele miejsca na nocleg i bagaż przy jednoczesnym swobodnym poruszaniu się. W wewnątrz jacht wyłożony jest stylową tapicerką, zastosowano również wiele drewnianych i sztucznych elementów. Dzięki wewnętrznej sterówce i  dużym szybom sternik posiada szerokie pole widzenia, co znacznie ułatwia mu manewrowanie oraz chroni go przed niesprzyjającą pogodą.

Zastosowano szerokie burty do swobodnego i bezpiecznego przemieszczania się z pokładu na część dziobową. Duży, słoneczny pokład posiada rogową sofę, przed słońcem i deszczem chroni go natomiast rozstawione bimini. Silnik zaburtowy, uciągowy Yamaha, 4- SUW, benzynowy, piękna kultura pracy, bardzo wydajny i oszczędny. Tutaj sternik ma możliwość podnoszenia i opuszczania motoru za pomocą hydraulicznego powertrim’u, czy to ze sterówki poprzez przycisk na manetce, jak i też guzik znajdujący się na silniku. Łódź motorowa Quicksilver 650 jest bardzo zwrotna, a jej budowa dna pozwala na łatwe manewry we wszystkich portach znajdujących się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Galeria zdjęć


Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ łodzi motorowej Quicksilver 650


quicksilver 650 plan

Kalendarz rezerwacji


Wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę:

PROMOCJA: do 20% taniej na tygodniowy czarter do 8 lipca oraz od 19 sierpnia.
Promocja tylko do 9.04.2023 do godz. 20:00.