Nexus 870 Revo


Nexus 870 Revo

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 6 osób dorosłych
2 osobno zamykane kabiny + salon
hard top + ściany wokół pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC morskie ze zbiornikiem

SILNIKI

Silnik Mercury 25 KM
Silnik strumieniowy

Czarter Nexus 870 “Tigre” Giżycko

Houseboat Nexus 870 Revo zapewnia nie tylko płynną jazdę po tafli wody, ale także komfortowe zakwaterowanie i przyjemność ze spędzenia swoich wakacji na mazurskim jachcie.

Łódź jest pięknie zaprojektowana przez węgorzewską stocznię Northamn. Szklane drzwi prowadzą z dużego kokpitu do przestronnego, wypełnionego światłem pomieszczenia, zwanego mesą – salon jachtu, połączony z kuchnią, w której znajdziemy kuchnię gazową, lodówkę oraz w pełni wyposażone szafki z naczyniami. Cała kabina jest otwarta, na dziobie i rufie znajdują się dwuosobowe koje, a łazienka została wyposażona w toaletę morską oraz ciepłą wodę. Cechą charakterystyczną łodzi są nowe tkaniny i estetyczne meble widoczne na całej przestrzeni jachtu motorowego.

Jacht Nexus Revo z węgorzewskiej stoczni Northman do czarteru na Mazurach

Układ napędowy czarterowanego jachtu motorowego bez patentu stanowi sinik przyczepny Mercury 25 KM, a komfort sterowania został poprawiony poprzez zainstalowanie steru strumieniowego na dziobie. Pokład jachtu z obszernym kokpitem i bakistami, został zabezpieczony hardtop’em oraz ścianami bocznymi z miękkiego materiału (tzw. cabrio). Szerokie półpokłady umożliwiają wygodne i bezpieczne przemieszczanie się całej załogi.

Czarter motorówki Nexus 870 to idealna łódź dla Ciebie, jeśli szukasz łodzi, która oferuje dużo miejsca, komfort pasażerów i jest dobrze wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Ta łódź ma dwie kabiny i łazienkę (nie jest tak wysoka w środku jak Nautika 830, kokpit również ma węższy), co oznacza, że może pomieścić do sześciu osób. Tę łódź spacerową można wynająć na Mazurach w portach takich jak Giżycko, czy Węgorzewo. Węgorzewo jest nota bene kolebką modelu Nexus 870, ponieważ, to właśnie tutaj mieści się stocznia producenta Northman.

Wyposażenie łodzi Nexus 870 oferowanej do wynajmu – sprawdź cenę!

Ciesz się wolnym powietrzem na ekspansywnych pokładach dziobowych i rufowych podczas wynajmu tej łodzi motorowej. Przedni pokład houseboat’a jest wyposażony w wygodne materace do opalania. W części rufowej znajduje się kanapa w kształcie litery U oraz solidny stolik.

Ogólnie rzecz biorąc, łodzie typu Nexus są przeznaczone do użytku rekreacyjnego i mogą być wyposażone w szereg funkcji i udogodnień, które uprzyjemnią czas na wodzie. Niektóre typowe elementy, które mogą być dołączone do łodzi motorowej do wynajęcia, obejmują:

  • Kamizelki ratunkowe i inny sprzęt bezpieczeństwa
  • Baldachim lub osłona chroniąca pasażerów przed słońcem
  • Chłodziarka lub lodówka do przechowywania zimnych napojów i przekąsek
  • Siedzenia lub poduszki dla wygody
  • System dźwiękowy do słuchania muzyki lub innej rozrywki
  • Sprzęt nawigacyjny i komunikacyjny, taki jak system GPS lub radio VHF
  • Drabinka lub platforma do pływania dla łatwego dostępu do wody

Należy pamiętać, że specyficzne wyposażenie i funkcje łodzi Nexus 870 Revo mogą się różnić w zależności od wypożyczalni i konkretnego egzemplarza łodzi. Powinieneś skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się, co obejmuje łódź, którą chcesz wynająć – możliwe, że zaproponujemy Ci jednostkę, lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb,

Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej