Sunhorse 25


sunhorse 25

KATEGORIA

Czarter
Houseboat

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 4 osoby dorosłe + 2 dzieci
(2 dwuosobowe + 1 jednoosobowa koja)
Pełne zamknięcie pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
Prysznic w kabinie z ciepłą wodą
Bardzo silna lodówa

SILNIKI

Silnik stacjonarny
Yanmar 20 KM
(generowanie ciepłej wody)

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Łódź motorowa bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Charakterystyka jachtu BEZ PATENTU:

Sunhorse 25 to doskonale wyspecjalizowany houseboat stworzony przez znanego i cenionego konstruktora Andrzeja Skrzata. Na bazie kadłuba Sunhorse 25 stworzono trzy wersje tego jachtu: jacht motorowy, żaglowy i motorowo-żaglowy (motosailer). Cenioną cechą tego jachtu jest jego ergonomia, zarówno w komunikacji po pokładzie jak i w rozplanowaniu wnętrza.

Pokład Sunhorse’a został skonstruowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Szerokie płaskie półpokłady z przeciwślizgami ograniczone falszburtą, relingi, płaskie powierzchnie oraz szeroki i wygodny trapik dziobowy sprawiają, ze na pokładzie jest dużo miejsca do wypoczynku, a poruszanie się jest bezpieczne i wygodne.

Duży otwarty pokład tego houseboata, sterówka znajdująca się na kokpicie, pozwala nam na żeglugę z przyjemnym, kojącym wiatrem w upalne dni. Dzięki otwartej przestrzeni w miejscu sternika, sternik może cieszyć się z pięknych widoków mijanych po drodze naszej żeglarskiej przygody. Bardzo łatwo rozkładany daszek uchroni nas przed prażącym słońcem a całe rozłożone cabrio zapewni komfort termiczny przy kapryśnych warunkach pogodowych.

Zainstalowany silnik diesla Yanmar 25 KM jest najwydajniejszy, najcichszy, i czyni Sunhorse’a najszybszą jednostką spośród wszystkich dostępnych w naszej flocie jachtów motorowych Wypożyczalni Mazury. Jest to najszybsza łódź, ale wciąż jej prędkość nie przekracza 15 km/h, stąd łódź ta jest wynajmowana bez patentu. Dzięki temu silnikowi generowane jest ciepło, które w postaci ciepłej wody można wykorzystać pod prysznicem w kabinie. Silnik ten zapewnia również maksymalne chłodzenie stacjonarnej lodówki, co sprawia, że mamy świetnie schłodzone napoje przez cały dzień pływania.

Galeria zdjęć


Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ łodzi motorowej Sunhorse 25


sunhorse 25 plan
sunhorse 25 schemat