Nexus 850


Nexus 850

PRZESTRZEŃ

Nocleg: 6 osób dorosłych
(3 dwuosobowe koje)
Pełne zamknięcie pokładu

ISTOTNE

Ogrzewanie Webasto
WC chemiczne
Uchwyty na 3 rowery

SILNIKI

Silnik Mercury 25 KM
Silnik strumieniowy

Pełne ubezpieczenie OC, CASCO
Jacht Nexus 850 bez patentu – NIE wymagamy doświadczenia, obowiązkowe szkolenie z pływania dla wszystkich pierwszego dnia czarteru.

Charakterystyka jachtu BEZ PATENTU:

Houseboat Nexus 850 jest wyjątkowo eleganckim i przestronnym jachtem motorowym, którym sterowanie jest komfortowe pływając nawet we dwoje. Komfort ten jest zapewniony załodze, dzięki sterowi strumieniowemu oraz dzięki szerokim półpokładom, które umożliwiają wygodne przedostawanie się załogantom po całej długości kadłuba jachtu zarówno po jego prawej jak i lewej burcie.

Jacht Nexus 850 – przestrzenna i nowoczesna motorówka bez patentu na Mazurach

Ten model Nexusa jest bardzo chwalony przez wszystkich motorowodniaków. Jacht szczególnie dobrze daje się prowadzić podczas manewrów w portach – wszystko dzięki przemyślanej konstrukcji, wspomnianemu silnikowi strumieniowemu, umieszczonemu na dziobie oraz najlepszej widoczności, czyli umiejscowieniu sterówki na pokładzie zewnętrznym. Wielkim atutem łodzi Nexus 850 do czarteru jest jej ergonomia: w kabinie osiągnięto wyjątkowo dużą przestrzeń do poruszania się oraz przygotowano wiele miejsc do schowania bagażu. Pokład zewnętrzny jest również bardzo przestrzenny, a półpokłady (burty do przechodzenia na dziób) szerokie i bezpieczne.

Czarter łodzi motorowych z serii Nexus – sprawdź cenę jachtu

Duży i charakterystyczny kokpit wyróżnia się wygodnym zejściem do wody i jest w stanie pomieścić wszystkich załogantów razem, przy rozłożonym stoliku. Kokpit, w razie kaprysów pogody wyposażony jest w rozkładane Cabrio. Na dziobie jachtu Nexus 850 entuzjaści kąpieli słonecznych znajdą sporych wielkości sundeck, na którym można położyć dwa niezależne, szerokie materace do opalania się – oczywiście materace są na wyposażeniu jachtu.

Galeria zdjęć


Kalendarz rezerwacji – Nexus 850 czarter


Wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę:

Dane techniczne, wyposażenie


Parametry

Czytaj więcej

Wyposażenie

Czytaj więcej

Układ jachtu motorowego Nexus 850


czarter jachtu Nexus 850 plan
Nexus 850 schemat