Solar 430


solar 430

KategoriaŁódź wędkarska

Łódź z silnikiem motorowym Solar 430 została zaprojektowana w dwóch wersjach, jako wędkarska (Solar 430 Fish) oraz motorowa-rekreacyjna (Solar 430 Sport). Oba modele różnią się od siebie wyposażeniem oraz sposobem sterowania: model wędkarski ma możliwość podłączenia silnika z rumplem. Model Solar 430 Sport ma natomiast kierownicę z fotelem oraz rekomendowane jest dla niego lepsze wyposażenie wypoczynkowe, jak materace na dziobie, fotele oraz daszek bimini.

Moc łodzi w postaci silnika zaburtowego, to najpopularniejszy wybór. Ciche i łatwe w obsłudze silniki zaburtowe tworzą dodatkowy pokój w głównej części wypoczynkowej lub “kokpicie”, a także przestrzeń do przechowywania, ustawiając silnik za tylnym panelem łodzi lub “pawęż”. Silniki zaburtowe można również całkowicie podnosić, lub “przycinać”, z wody, co jest idealnym rozwiązaniem podczas wynurzania się na płytkie wody.

W razie braku chęci zakupu własnej łodzi wędkarskiej, serdecznie zapraszamy do wynajmu łodzi Mazury.

Specjalne, wzmacniane burty na łodzi Solar 430 Fish zwykle obejmują również pewnego rodzaju ochronę przed wiatrem, czy to w postaci prostego ekranu na konsoli sterującej, czy pełnej przedniej szyby z przejściem do przodu łodzi, lub “dziobem”. Kierownica jest typowa, ale niektóre modele mogą polegać na sterownicy (ręcznej dźwigni sterującej) na silniku zaburtowym w celu sterowania.

Zapraszamy do lektury naszego bloga:


Czarter bez patentu

Czy wiedziałeś, że nawet dużymi jachtami motorowymi można pływać bez patentu? Wypożyczalnia Mazury przygotuje nawiększego amatora do obsługi łodzi!

Pozwolenie na wędkowanie

Wędkarze, to klienci, którzy otwierają oraz zamykają z nami sezon na łodziach motorowych. Obowiązkową sprawą jest wykupienie pozwolenia na wędkowanie, tutaj dowiesz się gdzie.

O nas

Kilka słów o nas samych: jak to wszystko się zaczęło, gdzie obecnie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Opinie klientów o nas są naszą chlubą!